Euro Truck Simulator 2 - Skandinávie (PC/MAC/LINUX) DIGITAL
DIGITAL

419

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • 349 Kč
  Skladem

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, DLC
Štítky: Auta
 • Datadisk není samostatně hratelný a je potřeba hra Euro Truck Simulator 2.

  Od Bergenu a Uppsaly, přes Oslo, Stockholm, Goteborg a Aalborg až do Karlskrone, Malmö a Odense. To jsou virtuální cesty, po kterých procestujete Skandinávii – ještě realističtější, než kdy dříve v sérii Euro Truck Simulator.

  Toto rozšíření hry přináší zcela nové oblasti na virtuální mapě Evropy a umožňuje tak prozkoumat rozlehlé části Skandinávie – Norsko, Švédsko a Dánsko. Dodatek přináší 19 nových měst zpracovaných v rozsahu, který nemá obdoby. Ve městech si budete moci otevřít pobočku své firmy a postavit zde garáže. Vzhledem k charakteru terénu je důležitým prvkem hry vodní přeprava – 15 přístavů pro lodě a trajekty. Za zmínku stojí také autentické továrny Scania a Volvo Trucks.

  DLC Scandinavia přináší rovněž řadu vylepšení v oblasti grafiky. SCS Software od píky předělaly celou řadu objektů s novými, kvalitními texturami. Vše samozřejmě odpovídá duchu skandinávské architektury. Můžete se těšit také na charakteristické stavby propracované do nejmenších detailů a odpovídající jejich předlohám. Vedle toho došlo významnému vylepšení systému povětrnostních vlivů a oblohy, která nyní vypadá opravdu fenomenálně. Ale pozor, tyto změny se netýkají jen oblastí, které tento přídavek přináší, ale celé Evropy.

  A to není vše! Euro Truck Simulator 2 Scandinavia DLC také přináší nové křižovatky a další prvky v silniční dopravě, nové typy návěsů a více než 80 nových typů nákladů.

  Nové silnice na území Norska, Švédska a Dánska. Devatenáct nových míst na územích Jutského a Skandinávského poloostrova, která jsou větší než kdy jindy. Metropolitní oblast Osla a jeho okolí je jedním z největších měst kdy převedených do ETS2. Sedm menších přístavních městeček. Nové typy křižovatek pro zásobovací trasy vedoucí z přístavů. Celkem 15 dopodrobna zpracovaných přístavů pro lodě a trajekty. Nové typy návěsů a 80 nových druhů nákladů pro přepravu. Další nové objekty a vylepšení okolí. Hra je v češtině.

  (C) 2015 SCS Software. Všechna jména značek, ochranné známky, loga a symboly vozidel ve hře jsou majetkem jejich právoplatných vlastníků. Jsou využívány s jejich povolením.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Euro Truck Simulator 2 - Skandinávie (PC/MAC/LINUX) DIGITAL!