Europa Universalis IV: Art of War (PC/MAC/LINUX) DIGITAL
DIGITAL

429

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Typ hry: DLC
Štítky: Tahové
Kód produktu: 7079749
 • Art of War

  Ovládněte umění války!

  Paradox Development Studios zvedají sázky nejnovějším, třetím datadiskem pro Europa Universalis IV – The Art of War. Tento datadisk, točící se kolem Třicetileté války a vzdouvající se politické nestability mezi Církví a státem, přináší vylepšené herní mechaniky, které posouvají bojiště do popředí vašeho snažení o nadvládu a vítězství.

  Vylepšené námořní bitvy a plná kontrola nad armádami znamená, že cesta k vítězství leží čistě ve vašich rukách. Zvolíte si, že chcete zvítězit sami, nebo se spolehnete na sílu svých spojenců? Vaše rozhodnutí určí, jestli vaše říše obstojí ve zkoušce věků.

  Hlavní vlastnosti:

  Třicetiletá válka: Unikátní mechaniky a události náboženského konfliktu, který trápí Evropu. Napoleonská éra: Bojujte za nebo proti revoluci a vytvořte si na mapě úplně nové vlastní klientské země z dobytých území. Bojujte na zemi i na vodě: Nyní můžete provádět výpady z obležení, měnit okupované území na spojenecké a zadávat úkoly vašim poddaným a spojencům. Celé flotily teď můžete vylepšovat jedním kliknutím, můžete uskladnit flotily, abyste se vyhnuli placení údržby a můžete flotilu nastavit, aby automaticky přepravovala armády. Tažení: Vaše vazaly můžete změnit na obranou linii proti nepřátelům, kdy od nich sice získáte méně na daních, ale posílí to jejicíh obranu. Vylepšená diplomacie: Prodávejte nadbytečné lodě, bojujte o CB pdřízených zemí, vyhlašte válku s podporou rebelujících frakcí a nebo využijte nové mírové možnosti. Herní vylepšení: Budujte celé armády na jedno kliknutí a opusťte přidružená území, která nechcete dále podporovat. Novinky zdarma v přidruženém patchi: Úplně nové mechaniky rebelů, místní samostatnost na úrovni provincií, nový systém kardinálů pro Katolíky, nové mechaniky reformací a nová mapa náhledu.

  © 2014 Paradox InteractiveTM.  Ochranné zámky náležejí jejich výhradním vlastníkům. Všechna práva vyhrazena.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Europa Universalis IV: Art of War (PC/MAC/LINUX) DIGITAL!

Sledujte nás na instagramu