Everquest II Collectors Edition
PC

1 799
Nákupem získáte 72 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Kusově omezená Collectors Edition obsahuje kromě hry ještě: Spell book na DVD, exkluzivní bonusové video DVD, art book, látkovou mapu. To vše v překrásně vyrobené krabici.

  Děj EQ2 se bude odehrává asi 500 let po událostech v předchozím dílu, ve světě poznamenaném řadou různých pohrom, které se spustily, když zanikl měsíc. Norrath se nachází v troskách. Jako základny hráčům poslouží jediná dvě zbylá města - Qeynos (město dobrých) a Freeport (město zlých). Vývojáři by rádi dosáhli toho, aby hráč svůj první úkol nemusel nijak hledat, ale aby si úkol našel jeho. Aby prostě, až půjdete okolo nějakého NPC, na vás tento NPC vychrlil něco sám od sebe, nabídl vám práci a dal vám tak najevo, že je jakýsi úkol k dispozici. Sami uvidíte, jak vás budou NPC vyhledávat v davu pohybem hlavy nebo očima. V EverQuest II si budete moci svého hrdinu vybrat ze 16 různých ras, 15 jich je původních, ale objeví se i jedna zcela nová - tzv. Ratongové (napůl člověk a napůl krysa). Tito Ratongové jsou dobří průzkumníci a zkušení uživatelé magie. U všech ras si budete moci s postavičkou dále pohrát a upravit její vzhled. Tvůrci tvrdí, že nyní pracují na úplné rekonstrukci vzhledu postav, přičemž jejich hlavním cílem je dosáhnout toho, aby si hráč mohl vytvořit zcela unikátního hrdinu a jednoznačně rozeznal své přátele od ostatních už jen podle jejich tváře. To, oč ve hře půjde, je následování úkolů, řešení hádanek, boj s monstry, a to spolu s dalšími hráči. EverQuest II se od své starší sestřičky liší ještě také v technologii a grafice. Budou zde takové věci, jako že hráč, který si zvolí kariéru řemeslníka a bude vyrábět pouze nějaké umělecké či jiné, potřebné předměty, bude moci dosáhnout nejvyššího stupně, aniž by udělal cokoliv, co nekoresponduje s jeho řemeslem. Hráči budou moci vlastnit lodě, které lze využít k prozkoumání světa; stejně tak budou moci stavět domy; atd.
  Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Everquest II Collectors Edition!