Everquest II + Desert of Flames
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: Fantasy
Kód produktu: 11194
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG
  Balení obsahuje hru Everquest II + datadisk Desert of Flames na DVD.

  Děj EQ2 se bude odehrává asi 500 let po událostech v předchozím dílu, ve světě poznamenaném řadou různých pohrom, které se spustily, když zanikl měsíc. Norrath se nachází v troskách. Jako základny hráčům poslouží jediná dvě zbylá města - Qeynos (město dobrých) a Freeport (město zlých). Vývojáři by rádi dosáhli toho, aby hráč svůj první úkol nemusel nijak hledat, ale aby si úkol našel jeho. Aby prostě, až půjdete okolo nějakého NPC, na vás tento NPC vychrlil něco sám od sebe, nabídl vám práci a dal vám tak najevo, že je jakýsi úkol k dispozici. Sami uvidíte, jak vás budou NPC vyhledávat v davu pohybem hlavy nebo očima. V EverQuest II si budete moci svého hrdinu vybrat ze 16 různých ras, 15 jich je původních, ale objeví se i jedna zcela nová - tzv. Ratongové (napůl člověk a napůl krysa). Tito Ratongové jsou dobří průzkumníci a zkušení uživatelé magie. U všech ras si budete moci s postavičkou dále pohrát a upravit její vzhled. Tvůrci tvrdí, že nyní pracují na úplné rekonstrukci vzhledu postav, přičemž jejich hlavním cílem je dosáhnout toho, aby si hráč mohl vytvořit zcela unikátního hrdinu a jednoznačně rozeznal své přátele od ostatních už jen podle jejich tváře. To, oč ve hře půjde, je následování úkolů, řešení hádanek, boj s monstry, a to spolu s dalšími hráči. EverQuest II se od své starší sestřičky liší ještě také v technologii a grafice. Budou zde takové věci, jako že hráč, který si zvolí kariéru řemeslníka a bude vyrábět pouze nějaké umělecké či jiné, potřebné předměty, bude moci dosáhnout nejvyššího stupně, aniž by udělal cokoliv, co nekoresponduje s jeho řemeslem. Hráči budou moci vlastnit lodě, které lze využít k prozkoumání světa; stejně tak budou moci stavět domy; atd.

  EverQuest II: Desert of Flames

  Rozšíření pro online fantasy MMORPG EverQuest II, obsahuje i zakladní hru EQ2. Datadisk hráčům nabízí jedno zbrusu nové město Maj'dul, které je stylizované do podoby metropole s blízkovýchodní architekturou a kulturou. Hráči se zde kromě celé řady obvyklých činností mohou účastnit gladiátorských zápasů proti ostatním hráčům, nebo proti NPC příšerám a nepřátelům. Těch je v datadisku přes 40 nových druhů a spousta z nich na hráče čeká i v nové oblasti okolo pouště Ro. Datadisk dále nabízí 12 nových zón, možnost postoupit až na 60. level a další.

  Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou. Prvních 30 dní hraní je zdarma.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (13)

  • netik

   kde muzu sehnat predplacenou kartu

  • Netik

   Kolik to stojí za měsíc?

  • epix

   to everquest se plati
   jsou naky neoficialni severy

  • Gaiaa

   Malá připomínka k popisku

   nova rasa kterou pridaly neni Ratonga ale Froglock (prostě žába) a v DoF se proti potvoram v arene opravdu bojovat neda

  • Martin Schovanec

   Martin: je to baleni everquest 2, ktere obsahuje jiz i datadisk.

  • Martin

   Dobry den, chtel bych se zeptat, zda toto baleni obsahuje samostatny everquest 2 a k tomu pridane baleni datadisku Desert of the Flames, nebo je to jen baleni DotF?

  • Martin Strnad

   TAK SEM JI KOUPIL :)

  • Roland

   POZOR POZOR POZOR Změna !!!!!!!!!!!!!!!!!!
   CZ stránky EQ2 se přesouvají na novou doménu i forum takže tady : http://everquest.neverwinter.cz

  • Anonym

   precti si mmorpg.cz diskusi pripadne imperium.cz diskusi

  • Murdy

   Může ni někdo prosim poradit,koupil jsem si EQ2,nevím jak objednat time kupony,psal jsem na everquest@playman.cz,zatím mi nikdo neodpověděl,jak dlouho trvá než se ozvou,případně-nemusí se objednávka zasílat ve formě formuláře?Díky předem.

  • Anonym

   huh jaktoze EQ2 misto 1600kc stoji uz jen necelejch 600kc?

  • thom

   a kolko sa mesacne plati?

  • 007 james bond

   asi 86%

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Everquest II + Desert of Flames!

Sledujte nás na instagramu