Evoland Legendary Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

469
Nákupem získáte 5 kreditů
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D adventura
 • Evoland Legendary Edition nabízí dva skvělé a unikátní RPG tituly, kde se grafický styl a hratelnost vyvíjí s postupem ve hře!
   
  Evoland to je cesta dějinami akčních/dobrodružných her, která vám současně umožňuje odemknout nové technologie, herní systémy a grafické upgrady během postupu ve hře. Inspirovaný řadou kultových seriálů, které zanechaly svou stopu v kultuře her RPG, Evoland vás přenese od monochromatické až po plnou 3D grafiku, od aktivních časových bitev až po souboje s bossy v reálném čase, to všechno s humorem a odkazy na mnoho klasických her.
  Grafický styl Evoland 2 s časem mění, a hratelnost se vyvíjí s příběhem. Je to také opravdová hra RPG s hlubokým scénářem založeným na cestování v čase: poznejte různé epochy a změňte historii světa. Ale odkud berete jistotu, že důsledky vašich činů nezhorší situaci?
  Plná humoru a odkazování na klasické hry, přináší série Evoland skutečně epické a mimořádné dobrodružství, jiné než cokoliv, co jste hráli kdy dříve!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Evoland Legendary Edition (PC DIGITAL)!