Evolve Emet Hunter (PC DIGITAL)
DIGITAL

125 
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 125 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
 • Tento obsah je součástí předplatného Hunting Season 2 a bude tak k dispozici ve hře všem, kdo si zakoupili či zakoupí Hunting Season 2.

  Ošetřujte jako zdravotníci a bojujte jako démoni. Drony Emergency Medical Evacuation Technician se využívají při katastrofických scénářích jako pomocníci při ošetřování zraněných. Tito spolehliví zdravotníci však nejsou standardně určeni k účasti v samotných bitvách. Emet těží ze smrtonosné logiky přepadových oddílů, kterou mu poskytl Jack, čímž z něj vytvořil skvělý, i když lehce šílený doplněk lovců.

  ©2010 – 2015 Take-Two Interactive Software, Inc.  2K, the 2K logo, Evolve, the Evolve logo, and Take-Two Interactive Software are trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. Turtle Rock Studios and the Turtle Rock Studios logo are trademarks of Turtle Rock Studios, Inc. Portions of this software are included under license © 2004-2015 Crytek GmbH. All rights reserved. Crytek, and CRYENGINE are registered trademarks or trademarks of CRYTEK in the EU, the USA & other territories. All other marks are property of their respective owners.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Evolve Emet Hunter (PC DIGITAL)!