Máme nový web! Přečtěte si článek a pomozte nám stránky vylepšovat.

 

Evolve Monster Race Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

1 899 
Nákupem získáte 75 kreditů
 • 1 899 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi
 • Evolve představuje novou generaci stříleček pro více hráčů a nabízí návykové, adrenalinem naplněné boje čtyř proti jednomu.  Jedním hráčem ovládané monstrum musí setřást a přechytračit tým čtyř lovců s unikátními schopnostmi, kteří se ho snaží vystopovat a zabít.  Vyvíjejte se a získejte jako monstrum ohromné síly, nebo se v roli lovců spojte s ostatními a využijte početní výhodu.  Díky nekonečným možnostem kombinace lovců, monster, map a herních režimů, jež zde na vás čekají, nebudou žádné dva lovy stejné.  Přežije ten nejschopnější, zvítězit může kdokoliv.  VYBERTE SI STRANU.

  Povyšte lov na novou úroveň s edicí Evolve PC Monster Race, s níž získáte i dodatečný bonusový digitální obsah:

  Evolve: Hunting Season 1 – Vylepšete svou skupinu lovců pomocí balíku Hunting Season 1. Získejte za jednu úžasnou cenu celou 4. sadu lovců, která obsahuje vojáka Torvalda, lovce Crowa, zdravotníka Slima a podporu Sunny. Navíc získáte 3 exkluzivní vzhledy monster Magma a 4 exkluzivní vzhledy lovců Artic. Evolve: Hunting Season 2 – Přichází druhý balík Hunting Season. Získejte za jednu úžasnou cenu 5. skupinu postav: 4 nové lovce (voják, lovec, zdravotník, podpora), 1 nové monstrum a 5 exkluzivních vzhledů (1 pro každou z postav). První vydanou novou postavou bude voják Lennox – drsná stará dáma, která je zvyklá říkat, co si skutečně myslí, a dělat z monster sekanou.  Veškerý obsah bude vydán do března 2016. Čtyři vzhledy monster: Pomocí těchto vzhledů monster můžete lovcům ukázat, kdo tu je skutečným pánem.  Oslavte Behemothův příchod na Shear prostřednictvím nového vzhledu pro každé z těchto čtyř prvních monster: Goliatha, Krakena, Wraitha a Behemotha.

  ©2010 – 2015 Take-Two Interactive Software, Inc.  2K, the 2K logo, Evolve, the Evolve logo, and Take-Two Interactive Software are trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. Turtle Rock Studios and the Turtle Rock Studios logo are trademarks of Turtle Rock Studios, Inc. Portions of this software are included under license © 2004-2015 Crytek GmbH. All rights reserved. Crytek, and CRYENGINE are registered trademarks or trademarks of CRYTEK in the EU, the USA & other territories. All other marks are property of their respective owners.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Evolve Monster Race Edition (PC DIGITAL)!