Fairy Tale About Father Frost, Ivan and Nastya (PC) DIGITAL
DIGITAL

139
Nákupem získáte 5 kreditů
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kód produktu: 252667
 • Inspirací pro tento příběh o lásce, zášti, hrabivosti, skromnosti, pokoře a hledání bylo víc než tisíc ruských pohádek. Hra je rozdelena do čtyř aktů - podle čtyřech ročních období. To znamená, že některá místa navštívíte vícekrát, ale pokaždé v jiném období a jiné denní době.

   

  Společně s vesnickou dívkou Nastěnkou a galantním hrdinou Ivanem překonáte spoutu nástrah a hádane a na konci si vyzkoušíte i nějaké ty svatební pirožky.

   

  Očekávají vás záhadné bytosti a magické předměty, divoká zvěř i domácí zvířata a mazlíčci, lstiví loupežníci, zlá čarodějnice Baba Jaga, Dědeček Hříbeček, moudrý Mrazík a spousta dalších tradičních i netradičních pohádkových postav.

   

  Každé dítě schopné zapnout počítač může hru hrát pod dozorem rodičů, nicméně je určená pro děti od 6 let jako jejich první hra, protože systém ovládání je navržený pro úplné začátečníky.

   

   

   

  © 2005 1C Publishing EU s.r.o. All rights reserved. Other products and company names mentioned herein maybe trademarks of their respective owners.Developed by Bohemia Interactive Studio and Centauri Production. All rights reserved.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Fairy Tale About Father Frost, Ivan and Nastya (PC) DIGITAL!

Sledujte nás na instagramu