Fallout 3: Broken Steel + Point Lookout
PC

(2x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 14614
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Dva přídavky do české PC verze hry Fallout 3.

  Broken Steel
  Příběh navazuje na konec Falloutu 3, odehrává se dva týdny po velkém finále a závěrečné animaci. Outro zůstalo nezměněno. To je výhoda pro nové hráče, kteří se nemusí bát, že by jim instalace přídavku odřízla kousek hry. Na druhou stranu, i když se scénárista snažil, jak mohl, návaznost závěru Fallouta 3 a úvodu Broken Steel maličko skřípe. Nové události jsou rozděleny do šesti questů. Tři hlavní pojednávají o zasazení finální rány Enklávě - poté, co nepříjemnou formou předvede, že má ještě pár es v rukávu. Tato trojce je zaměřena hlavně na akci a dala by se přirovnat k Operation Anchorage. Hráč navštíví dva nové exteriéry a dočká se opět pár zajímavých a unikátních momentů či možností, které původní hra nenabídla. Velmi nelineární stavba úrovní druhé poloviny datadisku umožňuje slušnou improvizaci při postupu. A zejména dva konce potěší

  Point Lookout
  Celkem se můžete těšit na deset nových questů. Pět hlavních, které vás provedou pátráním po motivech organizovaných útoků fanatických obyvatel na jednu místní usedlost. Vedlejší pětice je různorodou směskou zahrnující například sledování osudu čínského špióna nebo násilné vyzvednutí okultní knihy z místního obřadiště. Úkoly jsou tentokrát mnohem lineárnější. A možnosti zakončit některý quest vícero způsoby je spíše výjimkou.
  Oba přídavky jsou v češtině, ke hraní vyžaduje základní hru Fallout 3.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • xtad(armaii.blog.cz)

   Diky moc a predpokladam, ze udalosti v BS budou ovlivneny mym postupem v puvodni hre, co?

  • Ivan

   Je to nutné, Broken steel navazuje na konec F3

  • xtad(armaii.blog.cz)

   Zdravim, nevite, jestli je pro hrani Broken Steelu nutne mit dohrany puvodni Fallout? Diky moc.

  • Michal-Majki

   Broken steel je fakt dobrej,co vim z videii.Broken steel uz sem si koupil,ale dopadlo to katastrofalne.Dostal jsem jednu z tech spatnejch.Kdyz dokoncim Take It Back a spustim cisticku tak po zaverecnym intru se obevy after two weeks coz je zacatek Broken steelu.vsechno zatim fajn,ale probudim se zvednu se a Lyons nikde!!!
   hajzl se mnou nechce mluvit.
   a tim padem nikdy nemuzu zacit broken steel=(
   kdyby jste kdokoli neco vedel tak pls napiste mi na mail:mibej@seznam.cz

  • Ivan

   Charon: ne, nevyjde.

  • Charon304

   Nevíte jestli vyjde i Mothership Zeta samostatně cesky a ne v goty edici???(Fallout3 uz mam)

  • vajax

   hrozně mě mrzí, že datadisky jsou distribuovány pouze v češtině :(
   Broken Steel si už nekoupím...

  • Pán

   Cenega to zjevně myslí vážně. :D

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

 Neověřený nákup

BS:
Hmm... tak pokud chcete hrát po konci hry, doporučuju nějakej patch nebo co to je. Každopádně se to dá najít ve vaultu šílené brahmíny. Z toho plyne, že kdo tenhle datadisk vynechá, nebude ničeho litovat.
...27% (v kategorii datadisků)
PL:
Skvělý datadisk s úžasnou atmosférou. Možná i nejlepší datáš na Fallout. Jen mě tam vážně štvalo, když jsem viděl to křehký rúžový tělo nepřátel, do kterýho jsem z půl metru napral dávku broků a s nima to ani nehlo. Troufnu si říct, že byli odolnější než párači a ti mědvědi, co běhají po pustině. Protože v době, kdy jsem jel do Point Lookout, jsem už Pustině nosit jako zbraň jen páračskou rukavici. A jak se mi dařilo. V point lookout to byla sebevražda. Ale jinak to bylo skvělý (i když, ta odoslnost mě fakt hodně deptala. Sakra kdyby měli nějaký krunýře nebo brnění, ale když se vám skoro nazí šklebili do ksichtu, do kterýho schytali před pár vteřinama dávku broků a nezanechalo to na nich ani škrábnutí, tak mě to vyvádělo z míry...)
...100% (v kategorii datadisků)

80% dávám jen kvůli Point Lookout. I když průměr mezi těmito datadisky by byl značně menší, moc bych PL uškodil...

 Neověřený nákup

Určitě se jedná o lepší datadisk než OA a TP, ale bohužel v zásadě nepřináší nic nového či zlomového a chvílemi trochu nudí. Kdyby se žádné datadisky neudělali, asi by se nic nestalo, jen bychom ušetřili, i když PL bylo příjemným překvapením, které však brzy vyšumělo do ztracena

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu