Fallout 3 Collectors Edition CZ
PC

(9x)
1 299
Nákupem získáte 52 kreditů
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 13486
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Sběratelská edice obsahuje: Artbook v pevné vazbě (100 stran), figurku Vault-boye, Making of DVD o hře Fallout 3 a to vše bude ve vaultovském svačinovém kovovém boxu. Zde obrázek balení a bonusů..

  Postapokalyptické RPG Fallout 3 poběží v reálném čase (čili už ne na tahy) na rozvinuté verzi enginu z Oblivionu. Příběh začne v nemocnici úmrtím matky a narozením vaší postavy, kterou si přizpůsobíte k obrazu svému za asistence otce. Každý aspekt vytváření postavy bude založen na S.P.E.C.I.A.L. systému. Jak budete ve vaultu vyrůstat, obdržíte první knihu umožňující zvolit výchozí stav každé z vašich sedmi primárních schopností. V pozdějším věku dostanete první zbraně a počítač na zápěstí, sloužící jako takové menu ke zjištění vašich povahových rysů a skillů. Těch bude celkem 14 a můžete si zvolit 3 z nich, které mají při levelování růst rychlejším tempem než ostatní. Potkáte i psa, ale důležitější roli sehrají NPC, z jejichž řad lze čas od času najmout společníky, byť Fallout 3 rozhodně nebude skupinovou hrou. Nejvíce se fanoušci starých dílů báli, jak budou řešeny souboje. Jejich systém se nazývá Vault-tec Assisted Targeting System (V.A.T.S.) a budete v něm moci likvidovat nepřátele dvěma způsoby. Buď v reálném čase při střelbě v pohledu z vlastních očí, tak jako v kterékoli FPS, nebo po zapauzování hry a poklidném zaměření cíle. Ta druhá varianta však bude dostupná, jen když máte nějaké akční body. Jakmile je vyčerpáte, půjde bojovat pouze v reálném čase a musíte počkat, než se vám akční body zdejšího systému znovu nabijí. Stejně jako vy je, i protivníci vás mohou kdykoli zranit na specifických místech těla. Narozdíl od Oblivionu nebudou nepřátelé levelovat společně s vámi, takže pokud vstoupíte do nějaké lokace vyšší úrovně, počítejte s brzkou smrtí. Do Falloutu se vrátí Karma systém (činy se podepisují na pověsti postavy). Úplně nový systém zdraví a radiace bude posuzovat, jak velký vliv mají určité radioaktivní věci (např. voda) na hrdinu a jak působí na organismus po konzumaci. Maximálním dosažitelným levelem bude dvacítka a většinu zkušeností získáte plněním úkolů, které hru posunou dál. Moderním sandbox trendům odpovídá fakt, že Fallout 3 si bude možné užít různým stylem - bezhlavým naběhnutím na nepřítele a jeho zabítím, nebo proplížením se daným prostorem, nebo možná i ukecáním někoho. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (9)
Přidat hodnocení

 Ověřený nákup

Moc pěkná hra, běhá i na mém starém pc. S nástrojem pro nový obsah do hry je doslova nesmrtelná. Dal bych 100, ale snižuji hodnocení kvůli nemožnosti sbírat achievmenty.

 Neověřený nákup

Jakozto milovnik RPG vrele doporucuji

 Neověřený nákup

Myslím že pokud chcete Fallout 3,a pokud JSTE pamětníci série Fallout,tak je CE jasná volba.Soundtrack ubral dalších 10
procent..ROZHODNĚ DOPORUČUJI.

 Ověřený nákup

Na hře je vidět sprostá snaha bethesdy vyrýžovat peníze z kdysi slavné značky. Hra se skoro vůbec nedrží předlohy, 90% původních věcí zjednodušuje i pro konzolisty, hra celkově smrdí konzolemi. Někdo kdo nehrál původní fallouty může být spokojený, ale pro milovníky klasiky je tohle plivnutí do tváře

 Ověřený nákup

Skvělá hra, skvělé balení, problematická čeština, prozatím nemožnost patchovat.

 Ověřený nákup

Bethesda znovu nastartovala podle mnohých lidí nejlepší herní sérii vůbec a nutno říct, že se to hodně POVEDLO. Navíc známe Bethesdu, tak se brzy můžem těšit minimálně na datadisk...

Zobrazit všechna hodnocení

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu