Fallout 3 Collectors Edition
PS3

(1x)
1 399
Nákupem získáte 28 kreditů
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Postapokalyptické RPG Fallout 3 poběží v reálném čase (čili už ne na tahy) na rozvinuté verzi enginu z Oblivionu. Příběh začne v nemocnici úmrtím matky a narozením vaší postavy, kterou si přizpůsobíte k obrazu svému za asistence otce. Každý aspekt vytváření postavy bude založen na S.P.E.C.I.A.L. systému. Jak budete ve vaultu vyrůstat, obdržíte první knihu umožňující zvolit výchozí stav každé z vašich sedmi primárních schopností. V pozdějším věku dostanete první zbraně a počítač na zápěstí, sloužící jako takové menu ke zjištění vašich povahových rysů a skillů. Těch bude celkem 14 a můžete si zvolit 3 z nich, které mají při levelování růst rychlejším tempem než ostatní. Potkáte i psa, ale důležitější roli sehrají NPC, z jejichž řad lze čas od času najmout společníky, byť Fallout 3 rozhodně nebude skupinovou hrou. Nejvíce se fanoušci starých dílů báli, jak budou řešeny souboje. Jejich systém se nazývá Vault-tec Assisted Targeting System (V.A.T.S.) a budete v něm moci likvidovat nepřátele dvěma způsoby. Buď v reálném čase při střelbě v pohledu z vlastních očí, tak jako v kterékoli FPS, nebo po zapauzování hry a poklidném zaměření cíle. Ta druhá varianta však bude dostupná, jen když máte nějaké akční body. Jakmile je vyčerpáte, půjde bojovat pouze v reálném čase a musíte počkat, než se vám akční body zdejšího systému znovu nabijí. Stejně jako vy je, i protivníci vás mohou kdykoli zranit na specifických místech těla. Narozdíl od Oblivionu nebudou nepřátelé levelovat společně s vámi, takže pokud vstoupíte do nějaké lokace vyšší úrovně, počítejte s brzkou smrtí. Do Falloutu se vrátí Karma systém (činy se podepisují na pověsti postavy). Úplně nový systém zdraví a radiace bude posuzovat, jak velký vliv mají určité radioaktivní věci (např. voda) na hrdinu a jak působí na organismus po konzumaci. Maximálním dosažitelným levelem bude dvacítka a většinu zkušeností získáte plněním úkolů, které hru posunou dál. Moderním sandbox trendům odpovídá fakt, že Fallout 3 si bude možné užít různým stylem - bezhlavým naběhnutím na nepřítele a jeho zabítím, nebo proplížením se daným prostorem, nebo možná i ukecáním někoho.
  Sběratelská edice obsahuje: Artbook v pevné vazbě (100 stran), figurku Vault-boye, Making of DVD o hře Fallout 3 a samozřejmě hru. To vše je ve vaultovském svačinovém kovovém boxu. Zde obrázek balení a bonusů..

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • Johny

   Teď sem na to vyzrál sehnal jsem tuhle zběratelskou edici ve výprodeji za 599 Kč. A to se vyplatí.

  • Martin Schovanec

   Dobry den.
   Bohuzel zrejme uz nebude, kompletne vyprodano jak u nas, tak u dodavatele.

  • dobry den

   mohl bych se zeptat kdy priblizne bude tato hra zas skladem? dekuji

  • Omega

   Tak si tak rikam (nic proti komu kdo to koupi a stoji mu to za to) jestli takovato cena neni uz opravdu prehankou v pravem smyslu slova, chtit 2100 za sberatelskou edici hry, boze...

  • gtamaniak

   pls fallout3.4rumer.com registrujte se a pište.je to fórum

  • Koudelník

   o 2 dny odloženo, mutanti maj o 2 dny života navíc :)

  • Barnaky

   Hra se bude odehravat v roce 2277.Bude pouzit jak pohled z prvni,tak i z treti osoby.

  • Barnaky

   Tahle hra bude skvela bude se zacinat ve Vaultu 101 (podzemním krytu).

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Ackoliv jsem vypsal vice negativ nez pozitiv, tato hra me dokazala udrzet u televize desitky hodin. Pro mne jednoznacne nejlepsi hra roku 2008, ktera vsak neni uplne dokonala a mela potencial byt jeste lepsi.