Fallout 3 CZ
PC

(105x)
199
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 12790
  • Kategorie

    PC / PC hry / RPG
    Postapokalyptické RPG Fallout 3 poběží v reálném čase (čili už ne na tahy) na rozvinuté verzi enginu z Oblivionu. Příběh začne v nemocnici úmrtím matky a narozením vaší postavy, kterou si přizpůsobíte k obrazu svému za asistence otce. Každý aspekt vytváření postavy bude založen na S.P.E.C.I.A.L. systému. Jak budete ve vaultu vyrůstat, obdržíte první knihu umožňující zvolit výchozí stav každé z vašich sedmi primárních schopností. V pozdějším věku dostanete první zbraně a počítač na zápěstí, sloužící jako takové menu ke zjištění vašich povahových rysů a skillů. Těch bude celkem 14 a můžete si zvolit 3 z nich, které mají při levelování růst rychlejším tempem než ostatní. Potkáte i psa, ale důležitější roli sehrají NPC, z jejichž řad lze čas od času najmout společníky, byť Fallout 3 rozhodně nebude skupinovou hrou. Nejvíce se fanoušci starých dílů báli, jak budou řešeny souboje. Jejich systém se nazývá Vault-tec Assisted Targeting System (V.A.T.S.) a budete v něm moci likvidovat nepřátele dvěma způsoby. Buď v reálném čase při střelbě v pohledu z vlastních očí, tak jako v kterékoli FPS, nebo po zapauzování hry a poklidném zaměření cíle. Ta druhá varianta však bude dostupná, jen když máte nějaké akční body. Jakmile je vyčerpáte, půjde bojovat pouze v reálném čase a musíte počkat, než se vám akční body zdejšího systému znovu nabijí. Stejně jako vy je, i protivníci vás mohou kdykoli zranit na specifických místech těla. Narozdíl od Oblivionu nebudou nepřátelé levelovat společně s vámi, takže pokud vstoupíte do nějaké lokace vyšší úrovně, počítejte s brzkou smrtí. Do Falloutu se vrátí Karma systém (činy se podepisují na pověsti postavy). Úplně nový systém zdraví a radiace bude posuzovat, jak velký vliv mají určité radioaktivní věci (např. voda) na hrdinu a jak působí na organismus po konzumaci. Maximálním dosažitelným levelem bude dvacítka a většinu zkušeností získáte plněním úkolů, které hru posunou dál. Moderním sandbox trendům odpovídá fakt, že Fallout 3 si bude možné užít různým stylem - bezhlavým naběhnutím na nepřítele a jeho zabítím, nebo proplížením se daným prostorem, nebo možná i ukecáním někoho.. Hra je v češtině.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (105)
Přidat hodnocení

 Ověřený nákup

Povedená hra, pokud máte rádi postapokaliptickou atmosféru, vřele doporučím!

 Ověřený nákup

hra byla myšlena dobře, jenže realizace tak dobře nedopadla. Nadruhou stranu, nikdy nic nevyjde podle plánu, tak můžeme býti vděčni za to co je. Osobně doporučuji koupi.

 Neověřený nákup

Nehrál jsem předchozí Fallouty a doposud jsem nehrál ani Oblivion, takže Fallout 3 je pro mě naprostá novinka. Pobavila mě a rád si ho ještě někdy zahraji, bohužel příběh vás nijak zvlášť nezasáhne a tak i Fallout 3 nikdy nepronikne mezi nějaké výrazné "top hry", alespoň pro mě.

 Neověřený nákup

Uvedu příklad. Ve VATSu: šance na zásah 20%, z 5 výstřelů 4 zásahy z toho 3 kritické..........WTF ?? Zkuste si zahrát F 1 a 2 co se stane. Jako střílečka 8/10, jako RPG 2/10.

 Neověřený nákup

Jasná top hra

 Neověřený nákup

Ide povedať, že ide o jedno z najlepších RPG vôbec, samozrejme o najlepšiu hru roka 2008.
Pre Vás, viacej zvedavých, som vytvoril stránku www.Fallout.wbl.sk

Zobrazit všechna hodnocení

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu