Fallout 3 Game of the Year Edition (PC) DIGITAL
DIGITAL

279
Nákupem získáte 11 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi
 • Toto je anglická verze hry pro Steam!

  Díky speciálnímu vydání Fallout 3: Game of the Year Edition si budete moct tuto nejúspěšnější hru roku 2008 užít jako nikdy předtím. Vytvořte si postavu podle svých představ a vydejte se do hrůzyplného post-apokalyptického světa, kde každou chvíli bojujete o holý život.

  Fallout 3: Game of the Year Edition obsahuje všech pět rozšíření hry Fallout 3:

  Operation: Anchorage: Vstupte do vojenského simulátoru a bojujte za osvobození města Anchorage na Aljašce z područí čínských komunistů. The Pitt: - Navštivte post-apokalyptické ruiny Pittsburghu a nechte se vtáhnout do konfliktu mezi otroky a jejich pány. Broken Steel: Dostaňte se až na úroveň 30 a dokončete boj se zbytky Enklávy společně s Pěstí svobody. Point Lookout: Vydejte se na tajemné dobrodružství s otevřeným koncem v ponuré oblasti bažin u pobřeží Marylandu. Mothership Zeta: Porazte nepřátelské mimozemské únosce a probijte se až na jejich mateřskou loď, která se vznáší vysoko nad Pustinou.

  Fallout® 3© 2008 Bethesda Softworks LLC, společnost ZeniMax Media. Bethesda Softworks, Bethesda Game Studios, ZeniMax a přidružená loga jsou registrovanými obchodními známkami a obchodními známkami ZeniMax Media Inc. v USA a/nebo jiných zemích. Fallout, Prepare for the Future a přidružená loga jsou registrovanými obchodními známkami a obchodními známkami Bethesda Softworks LLC v USA a/nebo jiných zemích.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Windows 10 jsou zbrusu nový operační systém. Je vcelku běžné, že tam starší hry neběží bez problému.

   Určitě se tam hra zprovozní za nějaký čas. Můžete také zkusit stáhnout si tohoto klienta http://www.xbox.com/en-US/LIVE/PC/DownloadClient
   (spouštět jej nemusíte, stačín nainstalovat). Mnoha lidem to umožnilo hru spustit pod Win 10.

  • rew

   Hra nefunguje na Windows 10 (64 bit), bohužel to tu není zmíněno, kdybych to tušil, nekoupil bych.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Fallout 3 Game of the Year Edition (PC) DIGITAL!