Far Cry 3: Blood Dragon
PC

(5x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Jste seržantem Rexem Coltem, kybernetickým bojovým agentem typu IV. Píše se rok 2007, Země je zpustošená nukleární válkou, k níž došlo v devadesátých letech. Střet východu se západem zuří už celé generace. Lidstvo se snaží po katastrofálním desetiletí jít zase kupředu. Je třeba najít nové cesty vedoucí k míru. Americká armáda kyborgů dost možná nalezla řešení, kterým je biologická zbraň z odlehlého ostrova. Vaším úkolem je získat informace a zjistit, co se ksakru děje. Armádu zuřivých zabijáckých kyborgů, zmutovaných vědců, kovových žraloků a nelítostných draků, kteří mají místo očí lasery, může zastavit pouze jediná síla vy. Jmenujete se seržant Rex Power Colt a jste kybernetickým komandem typu IV. Připravte se k boji v bizarním otevřeném ostrovním světě, ve kterém budete díky sedmi plně upravitelným zabijáckým zařízením nejnebezpečnějším vojákem ze všech. Likvidujte nepřátele ninjovskými hvězdicemi, pistolemi nebo starými dobrými výbušninami. Vaše bitva, vaše způsoby, jejich problém. V kůži seržanta Rexe Colta jste napůl člověkem, napůl strojem, ale hlavně Američanem. Jste nejmodernějším kybernetickým agentem typu IV, jehož misí je... pomsta. Jste v akci, abyste dostali svého starého velícího důstojníka spolu s jeho praporem nelítostným zabijáckých kyborgů. Nezastavíte se, dokud svůj úkol nesplníte. Michael Biehn (Terminátor, Vetřelci, Propast), hollywoodská akční ikona, se vrací ve sci-fi vizi temné budoucnosti ve stylu osmdesátých let, v níž se střetávají kyborgové s mutanty. Vypněte video, zapojte videohru a užijte si vzrušení ze hr Far Cry 3 Blood Dragon ve skutečném stereofonním ozvučení.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (10)

  • BackPa

   Asi není v plánu nějaká akce, třeba sleva 50% na krabicovku? :D Blood Dragon už mám hodně dlouho, ale jenom v digitální verzi a nikde nemůžu sehnat čistě krabičku a dávat skoro 400,- za krabičku mi nepříjde moudré.
   Jinak čeština je a to povedená: http://far-cry.cz/far-cry-3-blood-dragon-cestina-download/

  • Krejča

   Abyste tuhle hru ocenili a smáli se u ní tak musíte znát spoustu akčních filmu 80 let je to naprostá pecka jinak:D

  • David

   Lepší hlášky jsem dlouhou dobu neslyšel. "Sayonara Sushi" :D

  • bezlokalizacene

   2Dacan: Prave titulky by tomu nijak neublizili a ti co perfektne neovladaji AJ by pochytili vsechny vtipky

  • reteo

   je to ultra prdel, decka rocniku 2000 nemuzou chapat ...

  • Thorr

   no, asi máš pravdu.

  • Jorssk

   leroyboy - Podle mně je to naopak nejlepší Far Cry který kdy vydali :).

  • leroyboy

   tato hra se jim vůbec nepovedla..

  • Dacan

   Thorr - Tak já si myslím, že zrovna u téhle ptákoviny, nebude lokalizace nutná :-)

  • Thorr

   Bez lokalizace ani ránu. :D

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Nudí vás moderní a nudné střílečky, které neustále dokola opakují ověřené principy a postupy? Pak pro vás bude Blood Dragon vysvobozením. Skvělá akční sci-fi, postavená na stabilních základech hitu Far Cry 3, která těží především ze své bizarnosti a neotřelosti. Dobrá nálada jistotou.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Bezbřehé nadšení. Já se chci stát kyborgem...a až jím budu, ve sluchátkách mi bude hrát Kraftwerk, a taky boty si budu zavazovat laserem :-D

Čekal jsem daleko více po těch všech recenzích, které tuto hru většinou vychvalovali do nebes. Je pravda, že hra je vtipná, protože paroduje sebe sama a hry vůbec, odkazuje na nějaké ty béčkové akční filmy 80. let a má slušný soundtrack, ale to je tak asi všechno. Po stránce hratelnosti je to už slabota. Musíte si zprvu zvyknout na zvláštní a stylizovanou grafiku, která nemusí hned sednout ze začátku, tak jako mně. Po čase si asi zvyknete, ale to už budete koukat na dlouhé závěrečné titulky a to jsem osvobodil všechny základny, našel všechny TV, VHS a nevím co ještě. Je to prostě taková jednohubka. Palec nahoru za vystižení představy budoucnosti v 21. století, přesně takto vypadaly akční sci-fi filmy v oněch 80. letech :-)!

Nechápu, že každá rádoby vtipná a ultra cool hra je dnes hodnocená jako něco úžasného, dechberoucího a neskutečné zábavného. Na Blood Dragon jsem toho skutečně moc kladného nenašel. Tahle matlákovina o světelný rok překonala nejhorší Far Cry a to druhý díl naprosto suverénně. Brát vážně se hra nedá a jako humorná odreagovačka? Ehm, ani po lobotomii.

Dost vtipně a podařeně vytvořená hra. Stojí za to si to zahrát jako oddychovku.

Tato hra mne velmi překvapila. Je to výtažek z Far Crye 3, ale pozor, jen to dobré. už si tu nemusíte dělat inventář z kůží zvířat, ani sbírat kytičky a houbičky, všechny zbraně máte u sebe. Hru doplnuje ůžasný svět se super hláškami a zajímavím post apokalyptickým provedením. Hře velmi, velmi chybí Multiplayer, je to škoda, velice bych ho uvítal. Doporučuji všem hráčům FPS. Nepřemýšlet-koupit.