Far Cry 3 - Insane Edition
PS3

999
Nákupem získáte 10 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Příběh hry Far Cry 3 Vás zavede do kůže Jason samotáře, který je v pasti na tajemném ostrově odříznutém od civilizace. Jeho člun se potopil, přítelkyně zmizela a ostrov se hemží moderními piráty, drogovými dealery a překupníky se zbraněmi. Má u sebe fotoaparát, který používá k zachycení šíleností ve svém okolí. Brzy ale přijde na to, že pokud chce přežít, nebude mít jinou možnost, než také sáhnout po zbrani a pro přežití a záchranu své přítelkyně začít zabíjet.
  Insane Edition obsahuje 12 cm vysokou havajskou panenku s hlavou Vaase, přístup ke všem bonusům jako je Monke Business, The Lost Expedice , Hunter Pack, The Warior Pack a The Predator Pack . Dále dostanete knížečku pro přežití na ostrově a vše bude zabaleno do pouzdra pro přežití. Obrázek celého balení zde.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (10)

  • PETER

   Tak sorry. CZ titulky jen u PC verze. :(

  • PETER

   Budou cz titulky.

  • BazzCZ

   Jak to vypadá s titulkama

  • Rendy

   Možná jste zapomněly eště na veškerý odemykatelný obsah .
   Může vyjít nějaký další DLC a potom ? ty 500Kč dáte za to DLC .
   Podle mě je lepší Insane Edice sice dražší ale má to víc věcí oproti Xzone

  • PETER

   No nevadí, jak jsem řek, je to jen tvoje volba. Navíc tě to vyjde levněji a peníze, které bys dal za Insane Edition ti zůstanou na další hru. Já bych bral kdyby ty Xzone bonusy byly i součástí Insane Edition. Ne kvůli tetování a houbičkám, ale kvůli tomu že by to vypadalo jak pořádná sběratelka a nadupaná edice. :) No, mě je zase 18 let. :)

  • tomas447

   O ten rukáv mi nejde,ale třeba ty houbičky pro mne jsou stejně použitelný jako ta postavička,na kterou se mi v poliččce bude akorát prášit.Každej to vidí jinak.Jinak mi je 15 let. :-)

  • PETER

   No, jak chceš. Je to tvoje volba. Ty bonbony a tetování mi přijdou strašně kýčovité a nezajímavé. Xzone asi udělala speciální edici pro malé děti, které tomuhle dají samozřejmě přednost. No přece hrát s potetovanou rukou, jako má sám Vaas a jíst při tom bonbonky jako halucinogenní houbičky od Dr. Eanhardta, tak to je rázem jiný herní zážitek. Ještě by k tomu mohli od Xzone přibalit balík Pampersek, aby se děti při tom neposrali a nepochcali, až to budou hrát. :)
   Pokud chceš ušetřit těch 500 Kč, tak je to jenom na tobě. Dostaneš akorát luk predátora a balíček vzácných predátorů k tomu. Pak už jen mapu a ty dvě kravinky pro malé děti. Je vidět do jaké skupiny asi patříš a kolik ti je asi let. :) V této edici je toho mnohem více + balení a figurka.

  • tomas447

   Za těch 500kč mi to nestojí.To radši omrzím figurku a zabalení hry než abych nedostal bonbony,tetování a mapu.I v XZone edici máš nějaký DLC co je v této Insane Edition.Mise,která prodlouží hru jen asi o 40 min. mě nezajímají.

  • PETER

   Ne, nedostaneš. Vem radši tuhle, která je sice dražší, ale vypadá o hodně lépe a navíc je tam spousta bonusů a hlavně mise do singlu navíc. Myslím, že se to jmenuje nějak Opičí záležitost atd. :) DLC - Predator pack a spoustu dalších packů dostaneš k Insane edition.

  • tomas447

   Pokud si objednám tuto speciálku,dostanu k tomu i to DLC,mapu a ,,tetování,, co se dostává u Xzone edice?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Far Cry 3 - Insane Edition!