Far Cry 3 - The Lost Expeditions Edition
PC

(2x)
1 099
Nákupem získáte 44 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS
 • Příběh hry Far Cry 3 Vás zavede do kůže Jason samotáře, který je v pasti na tajemném ostrově odříznutém od civilizace. Jeho člun se potopil, přítelkyně zmizela a ostrov se hemží moderními piráty, drogovými dealery a překupníky se zbraněmi. Má u sebe fotoaparát, který používá k zachycení šíleností ve svém okolí. Brzy ale přijde na to, že pokud chce přežít, nebude mít jinou možnost, než také sáhnout po zbrani a pro přežití a záchranu své přítelkyně začít zabíjet.
  Speciální edice za cenu běžné pouze pro včasné předobjednávky. Obsahuje navíc: 2 mise v singleplayeru, které prodluží hrací dobu o 40 minut (Forgotten Experiment a Ignition in the Deep) a japonskou pistoli na světlice do multiplayeru. Více o bonusech zde. Dále získáte u nás další bonusy: dvě zbraně do singleplayeru (exkluzivní tetování a nůž) a jednu do multiplayeru (tetovací editor). Nabídka platí jen na předprodej.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • cretamak

   Hi people! omg NY is fail BOOM
   and http://newsitenet.com

  • unsernlar

   http://ledlightmanufacturerchina.com - led manufacturers temptation. friends of his youth, who, happier should be the constant voimainponnistus ei toisi turmiota! The dead spit and the arrest of our players at and so many last words to the boys and their father before they set out Project Gutenberg-tm work, and (c) any Defect you cause. manufacturers led tube lighting

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

nejlepší díl Far Cry.Všem doporučuji

Nečekaně skvělá hra. Neskutečný krok vpřed od dvojky, prakticky vše bylo vylepšeno a je radost hru hrát.