Far Cry 5 - GOLD Edition
PS4

2 499
Nákupem získáte 100 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Open-world, Krvavé, Současnost, Fanatismus
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 26730
Hra také dostupná pro:  PCXBOX
 • K dispozici bude i kooperace pro dva hráče, díky níž můžete ve dvou projít celou kampaň. Tentokrát přitom hrajete za svou vlastní postavu. Součástí hry je také in-game editor, v němž můžete vytvářet šílené a unikátní Far Cry zážitky, a to s přáteli nebo proti nim.
  DÁREK K PŘEDOBJEDNÁVCE
  Bonusové DLC Doomsday Prepper Pack a Chaos Pack.

  Far Cry 5 - GOLD Edition

  GOLD EDICE OBSAHUJE
  - základní hru s Deluxe balíčkem
  - Season Pass

  Far Cry 5 - GOLD Edition

  Pátý díl Far Cry nás zavede do amerického státu Montana a jeho fiktivní oblasti Hope County. V kdysi klidném a svobodném regionu se postavíme tamní skupince fanatiků soudného dne, vedené charismatickým prorokem. Čeká nás opět obrovská otevřená krajina, kde budeme rekrutovat povstalce, lovit zvířata a uhánět ve všech vozidlech, co nám přijdou pod ruku.  FANATICKÝ KULT
  Vítejte v Hope County v Montaně. Tato idylická oblast je domovem milovníků svobody... a také fanatického kultu soudného dne, známého jako The Project at Eden's Gate. Skupinku vede charismatický prorok Joseph Seed a jeho oddaní bratři a sestry - The Heralds.

  Far Cry 5 - GOLD Edition

  VRAŤTE REGION LIDEM
  Eden's Gate pomalu proniká do všech oblastí každodenního života, v této kdysi klidné oblasti. Váš příchod však podnítí kult k násilnému převzetí kontroly nad regionem. Dostanete tak za úkol vzbouřit odboj mezi místními a osvobodit zdejší utlačovanou komunitu od všeho schopných fanatiků.

  Far Cry 5 - GOLD Edition

  JSTE STŘEDEM DĚNÍ
  Oblastí Hope County budete svobodně křižovat po řekách, zemi i nebi, v doposud nejširší paletě vozidel a zbraní v sérii. Všechna místa a postavy, které objevíte budou postupně vytvářet váš příběh různými směry, jenž byste rozhodně nečekali. Poprvé v sérii si vytvoříte vlastní postavu a vaše činy ovlivní okolní svět.

  Far Cry 5 - GOLD Edition

  S KÝM SE SPOJÍTE?
  Během hraní se seznámíte s řadou významných postav, včetně Mary May, která vlastní místní salón, Nicka Reye, nadšence do letadel, nebo kazatele Pastora Jeroma. Stejně tak můžete najímat žoldáky, přičemž v jeden čas můžete využívat schopnosti až tří z nich, abyste obstáli v boji proti kultu Eden's Gate. 

  Far Cry 5 - GOLD Edition

  KAMPAŇ VE DVOU
  K dispozici bude i kooperace pro dva hráče, díky níž můžete ve dvou projít celou kampaň. Tentokrát přitom hrajete za svou vlastní postavu. Součástí hry je také in-game editor, v němž můžete vytvářet šílené a unikátní Far Cry zážitky, a to s přáteli nebo proti nim.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • mikenator

   Dobrý den, chci se zeptat, zda nevíte kdy mají vyjít DLC. Snažil jsem se to najít, ale našel jsem pouze hromady článků bez přesného datumu. Dále zda vyjdou všechny části DLC najednou nebo postupně. Předem moc děkuji za odpověď, jste super. :)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   kokky: Rozhodnutí Ubisoftu je dávat dárky jen k Deluxe edici. Je to podobný případ jako u AC Origins, bohužel s tím nic nezmůžeme.

  • kokky

   V gold edici máš season pass, díky kterému máš následující DLC, které vyjdou, zdrama.

  • kalidor

   Dobry den,chtel jsem se zeptat co presne znamena gold edice??Je to edice se vsemi dlc co vyjdou,nebo tak něco??Predem dik za odpoved

  • kokky

   Bude i nějaký dárek k této edici? Přece jen je dražší, než jiné s dárkem. Děkuji.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   kronos18: Far Cry 3 je součástí Season Passu, takže je i zde :)

  • kronos18

   Dobrý den, jak je to s tím bonusem Far Cry 3 classic edice?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Far Cry 5 - GOLD Edition!

Sledujte nás na instagramu