Far Cry Primal
XBOX

(1x)
799
Nákupem získáte 32 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS
Kód produktu: 20021
 • Vítejte v Době kamenné. Do časů, kdy Zemi vládnou ohromní mamuti a smrtící šavlozubí tygři. Do časů, kdy je svět extrémně nebezpečným místem a kdy je každá minuta vašeho života dobrodružstvím. Vítejte do časů, kdy je člověk posledním článkem v potravním řetězci.  Z KOŘISTI PREDÁTOREM
  Jako poslední přeživší z vaší lovecké skupiny se naučíte mnoha schopnostem. Vytvářet smrtící zbraně, bez kterých nepřežijete ani den. Odrážet divoké dravce, kteří se vás budou snažit sežrat ve dne v noci. A hlavně přelstít nepřátelské kmeny, ano i v Době kamenné byli lidé pouze lidmi. Zvládnete si díky všem nabraným zkušenostem podrobit celou zemi Oros?

  VÁŠ KMEN
  Jako mladík Takkar tak budete mít zpočátku jediný cíl - přežít. Postupně však bude váš kmen sílit a na své cestě potkáte celou řadu postav, které vám pomohou zdolat nebezpečné nástrahy divočiny. Někdy však budou nebezpečnější než divočina samotní lidé - nepřátelské kmeny, které udělají cokoliv, aby váš kmen vyhladili.

  Far Cry Primal

  TAK TROCHU JINÁ DOBA KAMENNÁ
  Tohle není Doba kamenná, kterou znáte ze školních lavic. Tohle je Doba kamenná ve stylu Far Cry! Budete špehovat nepřátelské tábory a plánovat zákeřné útoky se zbraněmi, které si vytvoříte z kostí ulovených zvířat. Naučíte se ovládat oheň, jehož pomocí můžete děsit dravce nebo posílit své vlastní zbraně. 

  PROSTŘEDÍ JAKÉ JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI
  Po poslední Době ledové ledovce ustoupily a zanechaly za sebou kvetoucí zemi s přírodou a prostředky, kde vedle sebe mohou žít lidé i zvířata. Tedy za předpokladu, že každý ukáže kdo je tady pánem. Prozkoumáte tak majestátní a divokou zemi Oros s dechberoucími údolími borových lesů, drsné tajgy nebo vlhkých močálů, kam člověk ještě nevkročil.

  far cry

  SVĚT OVLÁDANÝ OBŘÍMI TVORY
  Oros oplývá životem. Po lesích se prohání velká stáda jelenů, za nimi se plouží zákeřné smečky vlků a v údolích válčí nepřátelské kmeny. Samotnou zemi ale ovládají nebezpečně velcí tvorové jako šavlozubý tygr a ohromný mamut, kterých se v Době kamenné obavá každá živá duše.
   
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • BackPa

   Všechny (dostupné) informace k Far Cry Primal jsou zde: http://far-cry.cz

  • drtic

   Ty vole tak to budu chtít snad to nebude propadák roku 2016 :(

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Far Cry Primal přináší osvěžující dobrodružství, které je jiné než ta hromada opakujících se stříleček v moderní nebo sci-fi době. Sběr surovin a rostlin dává konečně smysl, stejně tak potěší možnost ochočit si zvířata, která za vás položí život. Někoho může odradit stavba vedlejších misí, opakující se boj a kratší příběh.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

"NEJLEPŠÍ DÍL" z celé série FAR CRY,něco tak originálního tu ještě nebylo.

Sledujte nás na instagramu