Farming Simulator 19
XBOX

899
Nákupem získáte 18 kreditů
 • 899 Kč
  Skladem
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Farmaření
Hra také dostupná pro:  XBOXPS4PC
 • Farmařte v prostředí Evropy či Ameriky a rozvíjejte svou farmu, kdy vám hra představí řadu vzrušujících zemědělských činností včetně nových strojů a plodin, kdy těšit se můžete na bavlnu nebo ječmen. Pečujte o své zvířectvo a nebo se projeďte, vůbec poprvé v historii série, na koni a zkoumejte širé pláně v okolí své farmy.
  Farming Simulator je v současné době obrovská franšíza, které se prodaly miliony kusů a v roce 2018 od ní nemůžeme očekávat jen tak něco malého. Špičkový farmařský simulátor se letos vrací s absolutní změnou grafiky, takže nabízí nejúchvatnější a nejrealističtější vizuální prvky a efekty společně s nejucelenější zážitkem z farmaření na konzolích a PC.  VELKÁ GARÁŽ
  Farming Simulator 19 udělal největší krok kupředu díky rozšíření nabídky vozidel, kdy v současné době je jich nejvíce v historii značky. Usedněte za volant věrně vymodelovaných vozidel a strojů předních značek v oboru, kdy vůbec poprvé se můžeme těšit na největšího světového výrobce zemědělských strojů – společnost John Deere. Mezi dalšími značkami jsou Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone a mnoho dalších. 

  NAPŘÍČ KONTINENTY
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Michal: Zdravím, znamená to, že je v češtině pouze brožura u hry, případně obal. Lokalizaci jsme upravili, aby to zbytečně nemátlo. Děkujeme za podnět.

  • Michal

   Dobrý den . Český manuál znamená že je české menu a titulky.? Nebo jenom brožura na obalu. Diky Michal

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Digis: V češtině je PC a PS4 verze, o češtinu na Xbox dle našich informací neměl Microsoft zájem.
   Ceny konzolových her jsou vyšší už takřka desítky let z mnoha důvodů (hlavně licenčních).

  • Digis

   Může mi prosím někdo rozumě vysvětlit, proš konzolovka stojí skoro 1300,- a PC teměř polovinu. Navíc u PC jsou psány české titulky a u konzolovek český manuál. To jak hráci PC jsou socky tak jim musíme vyjít vstříc, nebo co?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Farming Simulator 19!