FIFA 13 - Ultimate Edition
X360

1 199
Nákupem získáte 24 kreditů
Lokalizace: Český dabing
Štítky: Fotbal
 • Zcela nová inteligence v útoku, jež bude motorem FIFA 13 na konzolích i PC, umožní hráčům analyzovat okolní prostor, důrazněji a chytřeji pronikat přes obranu soupeře a myslet dopředu. Virtuální hráči nyní disponují dostatečnou inteligencí k tomu, aby se sami vysouvali do prostoru, nabíhali obloukem, nebo dokonce měnili směr běhu tak, aby dokázali využít okének v obraně. Budou se pokoušet natáhnout na sebe obránce a otevřít tak prostor pro přihrávky spoluhráčům. Lépe si také budou sami hledat prostor pro tvoření šancí.
  Tato exluzivní edice obsahuje 24 zlatých balíčků FIFA Ultimate Team Gold Packs. Po dobu 24 týdnů se každý týden odemkne jeden z těchto balíčků, který obsahuje mix 12 předmětů zahrnující hráče, kontrakty, stadiony, manažery, zaměstnance, věci pro trénink a regeneraci hráčů, míče, výbavu a odznaky. Hráči z balíčku budou mít herní statistiky 75+ a každý balíček bude obsahovat vzácný předmět jakými jsou napříkladvylepšené statistiky, delší kontrakty apod.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Kubo

   Zdravim, bude hra k dispozicii v kamennom obchode v Ostrave az 26 alebo uz 25.9.?

  • tomáš Pavlata

   Ano budeme.

  • Palcak

   dobry den budete hru odesilatt uz 25.9 aby mi prisla uz 26.9

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí FIFA 13 - Ultimate Edition!