FIFA STREET 4
X360

499
Nákupem získáte 20 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fotbal
 • Poprvé v této sérii pouličního fotbalu se klade největší důraz na realističnost, s čímž je spojeno i využití klasické grafiky, která právě ve třetím dílu vymizela. Těšit se můžete i na nejznámější tváře kopané a na více než 35 koutů světa. Nová funkce s názvem Street Ball Control. FIFA Street nabídne pestrý arzenál revolučních stylů driblinku, triků a fint, které v rámci zápasů vyhecují souboje 1 na 1.Ať už si oblíbíte elegantní nadělování soupeři jedněch jesliček za druhýma, jak se to dělá na ulicích v Amsterdamu, nebo budete vyznávat spíše fyzický styl fotbalu s mnoha souboji o míč, který je typický pro Londýn, můžete se těšit na skvělé možnosti vedení míče a vysokou míru citlivosti ovládání, jaká v žádné jiné fotbalové videohře zatím nebyla k vidění. Pro obehrávání protihráčů můžete navíc vůbec poprvé využívat i výskoky, sofistikované narážečky, krátká rychlá přiťuknutí a více než 50 skvělých fint a triků.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • martin

   Dnes jsem si tuhle hru objednal přes internetu za 619kc tady bych si od těch vy.... hru nikdy nekoupil.Lidi nebudte hloupý.

  • dean2

   Tedka mají v tescu akci kde stojí tahle hra jenom 790.. coš je super cena:)) chtělo by to možna taky nějakou akci tady chlapi:))

  • jogy

   budete odesilat uz 12-teho?

  • Ilidary

   Bude se zde prodavat i verze s Adidas all-star tymem a stou druhou veci to tvm jak se menuje protoze to je napsany spanelsy tak diky předem

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 8/10

Fanoušci, prahnoucí po návratu oblíbeného pouličního fotbálku mohou slavit. FIFA Street je zpět ve skvělé formě, která se pro změnu nezaměřuje ani tak na góly samotné, jako na zábavné blbnutí s míčem. Pokud zrovna nemáte do čeho čutat a FIFA 12 už se vám ohrála, doporučujeme vyzkoušet.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

Vše najdete ve videu   Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí FIFA STREET 4!