Figurka Diablo - Lord of Terror Busta

(5x)
4 499
Nákupem získáte 160 kreditů
+ VÁNOČNÍ REWIND ZDARMA
Možnost vrácení zboží do 31.1. 2023
Merchandise: Figurka
Kód produktu: 35654
Vánoční nadílka
 • Tato luxusní busta hlavního záporáka z legendární série her Diablo jako by zrovna vyskočila ze Soulstone a je připravena nejednomu sběrateli rozpoutat peklo na poličce. Vytesána z umělého kamene Eugenem Lukashevichem a Brianem Fay, malována Lewisem Villamarem se snadno stane dominantou vaší sbírky.
  Velikost: cca 25,4
  Materiál: polyresin
  Figurka Diablo - Lord of Terror Bustafigurka diabloďábeldiablodeckand caine
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • whiterspon

   Aha Dobre vedet dekuji za info

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   whiterspon: Zdravím, polyresin je samozřejmě druh pryskyřice, ale běžně se označuje jako umělý kámen a to jak u figurek, tak i v různých domácích nebo zahradnických ozdobách :)

  • whiterspon

   jen mala poznamka polyresin neni umělý kámen ale pryskiřice

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Naprosto úžasná busta a asi největší ozdoba mé sbírky. Nemůžu se na ni vynadívat. Jak tady už padlo, kvalitou odpovídá mnohem dražším soškám. Paráda.

@mikol: Salty looser. Busta je dokonalá, perfektní detaily i zpracování.

mikol: jak někdo může něco hodnotit podle toho, co neměl v ruce nebo neviděl na živo nikdy nepochopím. Chápu, pokud by jste to koupil a přišlo Vám domů něco takového co jste popsal. Ale takhle..

Hm, speciálně pro mikola: sochu mám doma a rozhodne to není plast ale resin. Zpracováním je naprosto dokonalá a odpovídá kvalitou sochám 5x dražším, samozřejmě pomineme lípou velikost (má cca 25 cm). To, ze tomu někdo absolutně nerozumí, ale zároveň ho štve, že na to asi nemá, je smutný, ale prodejce ani výrobce za to fakt nemůžou. Chlouba mojí sbírky! ;)

To opravdu myslíte vážně, že někdo dá 4.500kč za kousek plastu, nevím, možná je to ze zlata, cena by tomu odpovídala. Škoda ,že to nejde hodnotit záporně, poněvadž i ta jedna hvězda je vynucena. Jinak se to nedá odeslat!

Sledujte nás na instagramu