Figurka Diablo - Lord of Terror Busta
MERCH

(4x)
4 499
Nákupem získáte 160 kreditů
 • Tato luxusní busta hlavního záporáka z legendární série her Diablo jako by zrovna vyskočila ze Soulstone a je připravena nejednomu sběrateli rozpoutat peklo na poličce. Vytesána z umělého kamene Eugenem Lukashevichem a Brianem Fay, malována Lewisem Villamarem se snadno stane dominantou vaší sbírky.
  Velikost: cca 25,4
  Materiál: polyresin
  Figurka Diablo - Lord of Terror Bustafigurka diabloďábeldiablodeckand caine
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • whiterspon

   Aha Dobre vedet dekuji za info

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   whiterspon: Zdravím, polyresin je samozřejmě druh pryskyřice, ale běžně se označuje jako umělý kámen a to jak u figurek, tak i v různých domácích nebo zahradnických ozdobách :)

  • whiterspon

   jen mala poznamka polyresin neni umělý kámen ale pryskiřice

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

@mikol: Salty looser. Busta je dokonalá, perfektní detaily i zpracování.

mikol: jak někdo může něco hodnotit podle toho, co neměl v ruce nebo neviděl na živo nikdy nepochopím. Chápu, pokud by jste to koupil a přišlo Vám domů něco takového co jste popsal. Ale takhle..

Hm, speciálně pro mikola: sochu mám doma a rozhodne to není plast ale resin. Zpracováním je naprosto dokonalá a odpovídá kvalitou sochám 5x dražším, samozřejmě pomineme lípou velikost (má cca 25 cm). To, ze tomu někdo absolutně nerozumí, ale zároveň ho štve, že na to asi nemá, je smutný, ale prodejce ani výrobce za to fakt nemůžou. Chlouba mojí sbírky! ;)

To opravdu myslíte vážně, že někdo dá 4.500kč za kousek plastu, nevím, možná je to ze zlata, cena by tomu odpovídala. Škoda ,že to nejde hodnotit záporně, poněvadž i ta jedna hvězda je vynucena. Jinak se to nedá odeslat!