Final Fantasy VIII (PC) DIGITAL
DIGITAL

379
Nákupem získáte 15 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Je válka. Galbadia, globální supervelmoc, vyhlásila válku Dolletu, zemi, jejíž výcviková akademie je domovem dvou osobnosti: horkokrevného Seifera a samotářského Squalla Leonharta. Jeden se druhým válčí stejně jako jejich země s Galbadií; zdá se, že Squall postrádá týmového ducha, zatímco Seiferovi chybí disciplína. Nicméně šance seznámit se s volnomyšlenkářskou Rinoou Heartilly převrátí Squallův svět vzhůru nohama; Squall lpí na disciplíně a tak ho bezstarostn Rinoa fascinuje. Také začne snít o tom, že je Laguna Loire, voják Galbadijské armády...

   

  Mezitím jsou nejmocnější muži Galbadie manipulováni čarodějkou. Dokáže Squall se svojí skupinou uspět, porazit šílenou čarodějku a zachránit svět? Jakou úlohu v tom všem hraje záhadný Laguna? Jen vy můžete rozhodnout, co se v tomhle návratu nejlepšího RPG dobrodružství všech dob stane dál...

   

  Hlavní vlastnosti:

  Magic Booster: Když použijete Magic Booster, zvýší se následující kouzla na 100: Cure, Cura, Curaga, Fire, Fira, Blizzard, Blizzara, Thunder, Thundara, Sleep, Blind, Silence, Berserk, Bio, Esuna, Aero, Confuse, Break, Zombie. Tuto funkci můžete použít hned po spuštění hry. Chocobo World: Tato verze FFVIII obsahuje plnou hru "Chocobo Worldů, která původně vyšla jako samostatná aplikace. "Chocobo World" můžete spustit přímo ze spouštěcí aplikace po startu FFVIII a po splnění určitých podmínek v základní hře budete moct tyto dvě hry mezi sebou synchronizovat. New Game Boosters: High Speed Mode: Všechny filmečky (cutscény, filmečky a bitvy atd.) můžete urychlit. (Rychlost přetáčení se může lišit filmeček od filmečku, ale průměr je 5x rychlejší než normálně.)
  * UPOZORNĚNÍ, některé počítače nemusí být schopné zvládnout High Speed Mode. Pokud vám hra v High Speed Mode spadne, restartujte ji prosím a přestaňte High Speed Mode používat. Battle Assistance: Přidá vám v bitvě následující výhody: Ukazatel ATB bude vždy plný. Ukazatel HP bude vždy plný. Limit Breaky budou vždy dostupné. *Postavy okamžitě zemřou pokud jim bude způsobeno poškození překračující jejich počet HP. 9999: Normální útoky, některé Limit Breaky a některé útoky G.F. způsobí 9,999 poškození. AP MAX: Nastaví úroveň a AP všem získaným G.F. na maximum, pokud funkci použijete na mapě světa.
  *Nemusí fungovat správně, pokud je použito během filmečků.
  *Tyto příkazy je možné spustit jen pomocí klávesnice. Magic a Gil MAX: Nastaví množství každého získaného kouzla na 100 a nastaví gily na maximální množství.
  *Nelze použít v menu, během custsén, v boji nebo v obchodě. Lze použít během přesunu mezi oblastmi při hraní Lagunas Dream.
  *Tyto příkazy je možné spustit jen pomocí klávesnice.

   

   

   

  © 1999,2000 SQUARE ENIX CO., LTD. Všechna práva vyhrazena.
  DESIGN POSTAV: TETSUYA NOMURA
  Ilustrace: © 1999 YOSHITAKA AMANO

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Belhifet

   Pro Final Fantasy VIII existuje skvělá neoficiální čeština od R@ziela a Kruciho. Tady je případně link: http://www.rk-translations.cz/


   Osmička je vynikající díl!
   Vřele doporučuji.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Final Fantasy VIII (PC) DIGITAL!