Final Fantasy XIII - Collectors Edition
PS3

1 899
Nákupem získáte 57 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • FFXIII se bude odehrávat v nejvzdálenějším období z celé série. Hra se točí okolo hlavní hrdinky Lightning, jakožto členky I´Cie, jenž mají schopnosti k vyvolání monster, která jim slouží. Vše za cenu jejich vlastní životní energie. Pokud někdo z I´Cie vypotřebuje všechnu svoji energii, sám se promění v monstrum tzv.Cie Corpse. Tomu všemu se snaží zabránit společně s přáteli jako je Snow Villiers, Oerba Dia Vanille, Sazh Katzroy, Hope Estheim, Oerba Yun Fang, jež postihl tentýž osud a jejichž síli si budete moci ozkoušet. Projděte světem, kde nikdo si není ničím jist a přátele se hledají jen těžko. Postavte se armádě a zabraňte zničení pozemského ráje pro lidi a jejich sumony. Hra je také součástí největšího projektu v dějinách Square-Enixu s názvem Fabula Nova Crystallis Final Fantasy XIII, kde vyjde několik her s označením FFXIII.
  VYPRODÁNO<

  Objednejte hru včas a získáte k ní exkluzivní dárek. Minci s motivem hry. Má průměr 48 mm a je vyrobena z cínu, pokovaného stříbrem. Fotky dárku najdte zde. Platí jen do vydání hry či rozebrání zásob.


  Ve sběratelské edici se dočkáte CD (s pěkným artworkem jako potiskem) s herním soundtrackem od skladatele jménem Masashi Hamauzu. Dále pak speciálního vázaného artbooku, ve kterém budou různé nákresy, artworky, ale také rendery a ukázky z postupně se měnícího herního prostředí během vývoje tohoto projektu. Stranou pozornosti by neměly zůstat tři detailní umělecké výtisky, zobrazující vybraná, hrdiny vyvolávaná monstra (Eidolony), a též jejich pány. A nakonec unikátní sběratelský symbol (Brand of the I'Cie), jako charakteristická ikona hlavní příběhové linky. Zde fotky bonusů.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • Martin Schovanec

   Ano, bonus bude i ke sberatelske edici.

  • Taha

   Takže ta mince bude na 100% i u této edice?

  • Seabed

   Já bych s tím moc nesouhlasil,že je to o moc dražší,jelikož klasická verze je za 1399kč a limitovka za 1899kč,takže je to navýšení o 500kč a to není taková hrůza,cena je přibližně stejná jako v zahraničních e-shopech s tím rozdílem,že v nějakých Vám garantují i poštovné zdarma,ale nějaké poštovné to nás už nechává jistě v klidu.Hlavně aby ta hra už konečně vyšla,snad to 09.03.2010 skutečně bude.

  • Gorath

   Jak sem psal u ten non collectors edition, PS3 sem kupoval, kvuli tomuhle, tak fakt nemam co resit. Jen dotaz, mate nekdo screen te mince, ja sem asi uplne slepej a nikde to nevidim...

  • IKO

   DenisaFF: Ten dárek je napsaný i u Collectors.
   Já to na ni změnil. Je sice o dost dražší, ale co. Žijeme jen jednou :)

  • DenisaFF

   hmm.... a k týhle edici je taky ta mince?

  • Answer

   supeeeer:)

  • t3n

   tak prece ;]

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Final Fantasy XIII - Collectors Edition!

Mohlo by se vám líbit