Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia
3DS

1 049
Nákupem získáte 10 kreditů
array(1) { ["3DS"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "25792" ["cena"]=> string(4) "1049" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 1 049 Kč Není skladem
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Svět je roztrhán na kusy soupeřícími bohy. Doveď jednu ze dvou armád skrze brutální taktické souboje. Remake epického tahového RPG se konečně dostává i na západ! Odhal proplétající se příběhy hrdiny Alma a Celicy, bojuj s nepřáteli, odrážej draky a zkoumej 3D dungeony.

   


  REMAKE LEGENDY

  V roce 1992 vyšla exkluzivně v Japonsku druhá hra v rámci série Fire Emblem nesoucí název Fire Emblem Gaiden. Teď budou mít fanoušci mimo Japonsko vůbec poprvé možnost zakusit tento klasický titul na zařízeních z rodiny Nintendo 3DS. Hra Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia je totiž inspirovaná originálem z roku 1992, předělaného do mnohem většího rozměru.

  EPICKÉ SOUBOJE A DUNGEONY
  Každý aspekt původního Fire Emblem Gaiden byl aktualizován do moderního hávu, a to včetně plného ozvučení. Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia přetváří klasickou Fire Emblem hratelnost a přináší nejen epické tahové souboje, ale také průzkumy dungeonů.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia jsou pro mne největším překvapením tohoto roku. Skvěle navržené postavy, napsaný příběh a parádní soubojový systém s detailními 3D animacemi. Nutnost kombinovat několik různých strategií a neobvyklá možnost volby obtížnosti, dělá z téhle hry opravdový klenot, který byste určitě neměli minout. Dovolím si tvrdit, že se kvůli této hře vyplatí pořídit si konzoli Nintendo 3DS.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia!