Flight Pack
PC

(1x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Letadla
Kód produktu: 13187
 • TORA - toto slovo znamená v japonštině „tigr ” a výkřik, ve kterém bylo zopakované třikrát za sebou, se stal předzvěstí konce amerického námořnictva působícího v Pearl Harbor. V onen osudný den začala jedna z nejkrvavějších epizod v historii válčení – námořní válka v Pacifiku.Pokud se cítíte dost silní na to, abyste uštědřili Japoncům lekci, přidejte se k americké armádě. Možná jste si svůj první výlet na Havaj představovali trošku jinak. Tyto poklidné ostrovy ve vás dosud vyvolávaly představu ráje na zemi s nahými dívkami odpočívajícími na pláži pod palmami.

  Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  Kolekce tří skvělých leteckých her od City Interactive, která nesmí chybět ve sbírce žádného pilota.

  Combat Wings

  Je právě 4. června 1942 a bomby z japonských bombardérů se snášejí na Midway - a na vás. Tento smrtící nálet je předehrou invaze, jejíž úspěch by poskytl nepříteli vládu nad Pacifikem. Vy jste jedním z amerických letců, kteří mají výsledek této rozhodující bitvy ve svých rukou. Budete muset dokázat, že jste výborný bojovník, bombardér a útočný pilot a v boji proti vynikajícím Japoncům budete muset bravurně křižovat mezi střelami z AA děl a mezi bombami snášejícími se z bombardérů. Nepřítel musí byt zničen než dosáhne Midway. Vítěz této bitvy ovládne Pacifik.

  Jet Storm: Modern Dogfights

  Jižní Amerika, současnost: terorističtí vůdci, kteří přežili, společně se svými stoupenci uzavřeli spojenectví s místními drogovými kartely. Vyzbrojeni těmi nejmodernějšími technologiemi a neomezeným množstvím peněz, tato smrtonosná aliance brzy získává moc nad strategickým regiony, Jakožto člen elitní bojové jednotky letectva Air Force máte k dispozici to nejmodernější bojové letadlo. Odkryjte tajemství skrývající se za touto novou válečnou hrozbou. Bojujte ve smrtících leteckých bitvách, v záchranných akcích a při náletech a zneškodněte nepřítele.

  World War II: Pacific Heroes

  TORA - toto slovo znamená v japonštině „tigr ” a výkřik, ve kterém bylo zopakované třikrát za sebou, se stal předzvěstí konce amerického námořnictva působícího v Pearl Harbor. V onen osudný den začala jedna z nejkrvavějších epizod v historii válčení – námořní válka v Pacifiku.Pokud se cítíte dost silní na to, abyste uštědřili Japoncům lekci, přidejte se k americké armádě. Možná jste si svůj první výlet na Havaj představovali trošku jinak. Tyto poklidné ostrovy ve vás dosud vyvolávaly představu ráje na zemi s nahými dívkami odpočívajícími na pláži pod palmami.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Velmi jsem ocenil průřez létáním, v packu je 2.světová i současnost.

  • Dobrý odpočinek od různých strategií a first person stříleček, to vám teda řeknu!

  • Nejsem žádný odborník na pilotování, ale naštěstí hra nebyla pojata arkádovitě a byly tam i základní prvky realismu vzdušné války.
  • -letadla mě prostě zas tak nebaví
  • -grafické zpracování, ten čas LETÍ!
  • -vesměs obtížné ovládání
  • -kvalita hry přibližně na úrovni ostatních her od City Interactive

  Spíše průměrný, celkem ucházející simulátor létání.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

roddraka, hraotruny
vysvedceni, prazdniny, skolnirok
residentevil, jillvalentine, sberatelskesochy
bradavice, skolacarakouzel, harrypotter
bazar, bazarovehry, pokemoni
shrek, funkopop, sberatel