Fly'N (PC DIGITAL)
DIGITAL

249
Nákupem získáte 9 kreditů
 • 249 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Arkáda, Logické, 2D hra, 2D plošinovka
 •  

  Někde mezi plošinovkou, hádankovou hrou a velkou porcí čisté zábavy se nachází podstata hry FlyN, která otestuje vaše schopnosti ve více než 40 úrovních zasazených do kvetoucího světa vyvedeného v okouzlující grafice.

  Experimentujte se čtyřmi Poupaty a jejich jednotlivými schopnostmi, abyste zachránili Stromy světa před Vysoušečem, šíleným fénem, který chce zničit všechny jejich Semínka. Roznášejte Semínka a hrajte si s prostředím, abyste osvobodili obyvatele Helicií.

  Je na vás, abyste se ujali vedení Poupat: čtyř rozdílných postaviček s unikátními schopnostmi, ochránců Stromů světa. Ale dávejte pozor - jejich cesta je protkaná překážkami, jednou nebezpečnější než druhou! Jakmile se ocitnete v bezvýchodné situaci, musíte přijít na správnou kombinaci schopností a činností, které vás z ní dostanou...

  Hlavní vlastnosti:

  Experimentujte se čtyřmi Poupaty a jejich jednotlivými schopnostmi, abyste zachránili Stromy světa: FlyN využívá při interakci s prostředím svůj zpěv. Lyft se dokáže přilepit na téměř každý povrch. Ywok se umí nafouknout jako balón a pak je nezničitelný a vyskočí kamkoliv. Nyls létá vduchem. Přepínejte mezi Přirozeným a Detailním pohledem, když potřebujete najít cestu dál. Měňte prostředí roznášením Semínek a osvoboďte obyvatele Helicií. Otestujte svoje schopnosti ve více než 40 úrovních. Dosáhněte vrcholu žebříčků na Steamu a srovnávejte vaše body s přáteli i vývojáři.

  Ankama © 2012. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Fly'N (PC DIGITAL)!