Football Manager 2015 DIGITAL
DIGITAL

1 389
Nákupem získáte 55 kreditů
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky
Štítky: Fotbal, Manažerské
 • Football Manager 2015, poslední díl cenami ověnčené a rekordy lámající série se objeví na Windows, Macintoshi a Linuxu v listopadu 2014.

   

  Football Manager je nejrealističtější, nejdetailnější a nejvíce strhující simulace managementu fotbalu na trhu, ve které usednete do řídícího křesla prakticky jakéhokoliv klubu z více než 50 zemí světa, včetně největších lig Evropy.

   

  Football Manager 2015 vám umožní žít život skutečného fotbalového manažera - budete rozhodovat, kdo bude hrát a kdo bude sedět na lavičce, budete určovat taktiky, dorozumívání v týmu, náhrady, instrukce pro hru a budete sledovat zápasy ve 3D enginu.

   

  • Manažerem v teplákách: Nyní si můžete nadefinovat svůj vlastní styl managementu do takových detailů, jako nikdy před tím, díky využití nového systému Bodů manažera. Specializujte se na trénink, hledání talentů, rozvoj dorostu, vedení lidí... nebo možnéá od všeho trochu? Jaký typ manažera jste?
  • Zážitek ze zápasů: Více než 2000 nových motion capturovaných animací; nové nasvícení, vylepšené modely hráčů a fyziky míče přidávají 3D enginu zápasů větší hloubku a realismus. Vylepšená AI, individuální pokřiky hráčů, týmové rozhovory a další doplňky dělají z FM 2015 tu nejlepší simulaci fotbalových zápasů vůbec.
  • Nové uživatelské rozhraní: Nový vzhled uživatelského rozhraní s navigačním panelem po levé straně umožňuje mnohem lehčí a intuitivnější správu.
  • Scouting Centre: Nové Scouting Centre sdružuje všechny oblasti náboru hráčů. Navíc můžete nastavit oblasti scoutingu tak, abyste našli hráče specifické úrovně, ať už je to jednička v týmu, dorost nebo přímá náhrada za hráče.
  • Realističtější osobnosti hráčů: Osobnosti a charaktery hráčů odpovídají současnému fotbalovému světu, kde hráči vládnou. Jsou mnohem hovornější ve styku s médii a rychleji stanovují ultimáta, pokud se jim něco nelíbí.
  • Hlubší práce s médii: Širší škála novinářů včetně bulvárních a novinových reportérů vytváří různější příběhy a zdůrazňují rivalitu mezi médii. Navíc úplně nové rozhovory před a po zápasech.
  • Clasický režim: Aktualizace pro Classic Mode vám umožní větší svobodu při výběru národu, ligy a hráčů ve vašem herním světě. Navíc můžete přeskočit předsezónu (v první sezóně), ujmout se řízení tréninku hráčů, vytvářet víc požadavků na tabulky a přibyly nové odemykatelné bonusy jako Dodgy Lasagne, Unsuspend Player a Lifetime player.
  • A spousta dalšího... Podpora Twitch TV, časové osy manažerů a vylepšení ve financích, tréniku a stovky dalších novinek.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Football Manager 2015 DIGITAL!