Fortnite - Deep Freeze Bundle
XBOX

799
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: TPS, Zombie, Battle Royale
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 29097
 • Balení neobsahuje disk, ale pouze kód ke stažení Fortnite: Battle Royale a bonusového obsahu. K hraní je zapotřebí Zlaté členství Xbox Live.

  DEEP FREEZE BUNDLE OBSAHUJE
  - hru Fortnite: Battle Royale
  - Frostbite Outfit
  - Cold Front Glider
  - Chill-Axe Pickaxe
  - Freezing Point Back Bling
  - 1 000 V-Bucks herní měny

  Pokud jsou digitální položky již vlastněny na účtu, může držitel účtu místo toho uplatnit kód pro srovnatelnou hodnotu až do 3000 V-Bucks.

  Představujeme Fortnite: Deep Freeze Bundle - speciální vydání velice populární stavitelské akční hry Fortnite Battle Royal, které nabídne exkluzivní a cenově zvýhodněný obsah v hodnotě více než 50 euro.  BATTLE ROYALE
  Fortnite Battle Royal je online free-to-play hra od studia Epic Games, kde úkolem každého hráče je co nejdéle přežít ve skupině 100 hráčů, kteří stojí proti sobě na jedné mapě. Postavte si úkryt, bojujte na život a na smrt se svými oponenty a přežijte až do konce!

  Fortnite - Deep Freeze Bundle
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Waclaw: Zdravím, kód z krabičky je vždy vázaný na Xbox Live účet. Aby tedy oba měli svoje bonusové předměty a herní měnu V-bucks, tak musíte pořídit dvě kopie.

  • Waclaw

   Dobrý den, mám dva syny a každý hraje Fortnite pod svým Live účtem na jednom Xboxu. Musím zakoupit pro každého zvlášť 1 kopii nebo stačí 1 kód pro oba tak, aby měli veškerý obsah pro svůj účet (je to vázané na celý Xbox nebo jen pro určitý Live účet, pod kterým ten kód zadám)?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Fortnite - Deep Freeze Bundle!

Sledujte nás na instagramu