Ptejte se na   Email xzone@xzone.cz   Telefon 415 652 090 (8:00 - 16:00)

MŮJ ÚČET

Zapomněli jste své heslo?

Jak získáte registraci?

Vítěz ShopRoku 2017

HERNÍ ŽÁNRY

Odběr novinek

Nechcete přijít o žádnou slevu? Přihlašte se k odběru našich newsletterů!

Právě s vámi nakupuje

  •   275 hráčů

Informace


NAJDETE NÁS NA

Xzone Facebook Xzone Twitter Xzone Instagram Xzone Youtube kanál

Diskuzní forum ke hře

Grand Theft Auto V (PC)


Vrátit se zpátky na hru

Pravidla komentářů

Do rubriky komentářů můžete napsat co se vám na hře líbí či nelíbí, proč byste hru doporučili jiným hračům či nikoliv.

  • Dotazy ohledně vašich objednávek a dodání balíků, či další dotazy na obchod pište prosím na email xzone@xzone.cz, kde vám co nejrychleji odpovíme a pomůžeme.
  • Vulgární či nevhodné příspěvky budou smazány
  • Příspěvky, které se nebudou držet tématu k dané hře budou smazány

Máte už dohráno? Nezapomeňte ohodnotit hru napsáním Hráčské recenze.

 

Bennu

17. 11. 2017 15:22:06   odkaz 

Dobrý den, prosím Vás, půjde mi hra když mám ve Windows (C :) 18 GB místa? V novém svazku (D :) mám 929 GB volných. Jak bych mohl hru dát do (D :) prosím ?

Dhg

06. 11. 2017 15:46:15   odkaz 

Dobrý den potrebuju poradit hravam gta 5 online a nejde mi hrať joby prej mám udelat gta online tutorial ale jak ho mam zapnout?

Jan Bobrovský (ADMIN)

26. 10. 2017 17:00:46   odkaz 

bassbeast: Samozřejmě, že překladatele aktualizace hry velice štvou. Nic s nimi ale nenadělají. Svůj čas potřebují věnovat dalším překladatelským projektům.
V případě GTA V autoři sami oznámili ukončení podpory lokalizace, bylo to jejich vlastní rozhodnutí. Jak jste možná postřehl, nakonec se k tomu stejně vrátili a češtinu aktualizovali :)

Vámi zmiňované hry vyšly s oficiální češtinou od českého distributora. To je naprosto jiná situace, která nejde srovnávat s amatérským překladem. Tam je "věčná" funkce češtiny samozřejmostí. Mimochodem lokalizace Skyrimu distributora vyšla na více než milion korun. To je opravdu něco jiného, než věnování několika her fanouškům pro podporu jejich práce.

Další prezentaci sponzorování češtin do her zřejmě zvážíme a upravíme. Opravdu nemáme potřebu dělat něco pro hráče a poté za to být označování za lakomce.

Je zbytečné vás zde přesvědčovat. Očividně máte vlastní pravdu a všechny argumenty jsou pro vás slepé. Chápeme, že při pohledu z vnějšku je toto téma hůře pochopitelné a český zákazník má často pocit, že se ho každý obchodník snaží podvést. Myslíme však, že kdybyste se zeptal samotných autorů češtin, jak celý proces probíhá a jak neuvěřitelně složité je dělat fanouškovské lokalizace, tak byste mluvil jinak. Mějte se fajn, dále to tu rozebírat nebudeme.

bassbeast

26. 10. 2017 16:23:59   odkaz 

Tady se ale nedá vést takováhle diskuse - už jen proto, že každý jsme někde jinde. Vy jste obchodník, nebo alespoň jako admin těchto stránek se snažíte obchodníka zastupovat, tudíž chcete prodat produkt a já jsem ten zákazník, který vámi distribuovaný produkt kupuje a za své peníze požaduje nějakou hodnotu... Ale když píšete, že nechápete, proč vás označuji za lakomce, rád do toho půjdu ještě jednou a pokusím se vám to objasnit.


Pane Bobrovský, v prvé řadě, já se ale překladatelů zastávám - nechápu, proč by po reakci, jako je ta moje, měli ztrácet chuť pouštět se do dalších projektů? Neotráví je spíš to, že když už ten překlad vytvořili - tak ho dělali pouze na dva roky??? Tisíce stran textu konkrétně u GTA 5, co jsem někdě četl, tak více jak 12 000 hodin práce - tak potom stačí jedna aktualizace a je po češtině? Za dva roky zahodíme dvanáct tisíc hodin práce??? To si myslím překladatele rozhodně nemůže těšit! U ledničky byste také souhlasil, aby vám po dvou letech odešla a obchodník vám s úsměvem sdělil, že byste měl být rád, že vám alespoň dva roky chladila? Pán prstenů na polici po pár letech opět v angličtině? Knihkupec by vám na to pověděl, že snad jste to stihnul přečíst... No, abych řekl pravdu, jsem rád, že děláte pouze do her ;)


Zajímavě píšete, že neplatíte... ale podpoříte nějakou částkou - a tomu se neříká zaplatit? Když někoho podpoříte hrami zdarma - to také není platba? Podle mě je "nějaká částka" či "hra zdarma" odměna, to sorry jako. Takže jste si někoho najali, či vám se někdo ozval a vytvořil se překlad hry. Vy jste prodávali hru s tím, že jste SPONZOROVALI překlad. Tedy že i díky vám ten překlad je. To je dobrá nálepka a hra se prodává určitě mnohem lépe. Kolik jste prodali kusů za první rok? Kolik za druhý... No a letos? Na to si asi každý umí odpovědět sám - samozřejmě, nemůžeme dosadit přesná čísla, ale je jasné, že to nahoru nejde. Tudíž už víme, proč překladatelé "radši" dělají na nových titulech, než aby spravovali i ty, který tu už s námi jsou nějaký ten pátek... Za staré GTA 5 jim nikdo "nějakou částku" či "hru zdarma" asi nedá... Já být překladatel, tak z tohoto jsem právě otrávenej. Celá moje práce je vlastně hotová, ale zamčená v šupleti a nemám klíč. Pošlete těm borcům, kteří měli chuť se to té šílenosti (GTA5) pustit ještě nějakou tu hru zdarma, ať to ještě pár měsíců vydrží. Ty aktualizace věčně dělat nebudou...


Anebo možná byste měli - tedy pokud si myslíte stejně jako já, že jednat fér je bezva - lidi informovat o situaci už při koupi produktu. Aby věděli, že vámi sponzorovaná čeština vydrží více jak dva roky ve hře pouze v případě, že se:
a) nebude hra aktualizovat
b) bude stále dobře prodávat (vydělá si na správu)
Protože jsme prostě obchodníci, rádi ZASPONZORUJEME, ale pouze po určitou dobu. Abysme moc nekrváceli.


První Crysis češtinu stále má (taky byly jen 3 patche) - anebo je to tím, že o češtinu se postaral někdo jiný? FarCry, Skyrim, Mafia 2 to samé... a těch her je mraky, kterým to funguje dodnes. Jen ten zapeklitej Rockstar a ty jeho aktualizace...

Jan Bobrovský (ADMIN)

23. 10. 2017 11:50:02   odkaz 

bassbeast: Děkujeme za názor, rozhodně vám ho nebudu brát. Rád bych vám ale vysvětlil, jak to s češtinami je.

My neplatíme překladatele hry. Oni hry překládají ve svém volném čase po tom, co dorazí z práce. My je pouze podpoříme nějakou částkou nebo hrami zdarma, protože nikdo jiný to u nás nedělá. Proto také vždy uvádíme, že SPONZORUJEME český překlad. Ne, že jej vytváříme, platíme nebo prodáváme ke hře.

Nikde neslibujeme funkčnost překladu po dobu x let. To ani není technicky možné. Nejde jen o neustálé aktualizace moderních her, ale i samotný překladatelský tým se může hned po dokončení lokalizace rozpadnout. Rozhodně se nikde nezavazujeme k povinnosti funkčního překladu několik let po vydání hry. Lehce si zde pletete pojmy, které vychází už z mého úvodního odstavce. Xzone nikdy není autorem ani majitelem překladu.

Takové reakce, jako je ta vaše, jsou bohužel vždy jen přítěží pro samotné překladatele, kteří poté ztrácí chuť pouštět se do dalších projektů. Desetitisíce lidí si mohlo díky úžasné práci překladatelského týmu zahrát GTA V v češtině. Nechápeme, proč bychom potom měli být označeni za lakomce.

Pěkný zbytek dne.

bassbeast

21. 10. 2017 13:45:20   odkaz 

Co to je za blbost - pokud si hru člověk koupí, tak by mu mělo stačit, že to šlo dva roky hrát česky? Kdo se tady baví o věčnosti? Vy si nemyslíte, že produkt jako je PC hra by nemohl být používán víc jak dva roky? Těma podělanejma aktualizacema, které narušují strukturu souborů a tím pádem to, co se tam vkládá navíc tady u nás v čechách, těma se přece NEMŮŽETE HÁJIT, NE? To je věc Rockstaru a má na to právo. Vy se máte postarat o to, aby to tady u nás fungovalo jak má. Tak plaťte překladatelům víc peněz, aby u toho vydrželi déle - myslím si, že alespoň 7 až 10 let je u hry vcelku optimální. Crysis si taky dneska ještě pár lidí zahraje a čeština mu tam nechybí. Nikdo po vás nechce věčnost. To jste si tam přidal sám, aby se vám to líp "okecalo". Člověk v německu či anglii tenhle problém počítám nemá - ale paníze hra stála stejné tam jako tady, není to pravda? Takže distribuovat (rejžovat) jo, ale platit pořádně (a déle) překladatele, to ne. Pár her jsem u vás koupil, ale po tomhle výjevu pana Bobrovského, že nám mělo stačit 2 roky na počeštěné GTA V, už u vás nekoupím nic - a myšlenku budu šířit dál. Jste lakomci.

Jan Bobrovský (ADMIN)

09. 10. 2017 15:43:36   odkaz 

Vietrak: Čeština je volně ke stažení na stránkách autorů hry http://gtav.lokalizace.net/
Autoři před časem oznámili konec prací na češtině, které se musí s každým updatem hry aktualizovat. Potřebují čas na nové lokalizace do nových her, čas který jim dva roky staré GTA pravidelně ubírá.

Děkujeme, že jste si hru u nás koupil. Více než dva roky šlo GTA V hrát v češtině, díky skvělému týmu překladatelů. Nelze však nijak zaručit "věčnost" překladu, vzhledem k tomu, že moderní hry jsou neustále online a aktualizované. Z toho důvodu ani nikdy nic takového neslibujeme.
Myslíme proto, že nemáte sebemenší důvod cítit se být okraden. Děkujeme za pochopení.

Vietrak

09. 10. 2017 14:52:45   odkaz 

Dobrý den, kde prosím najdu češtinu k poslední verzi hry...? Tady na stránkách jak tomu doposud bylo už není. Hru jsem si zakoupil s českou lokalizací, kterou se xzone pyšnilo a já ji teď chci. Dlouho jsem singleplayer nehrál a rád bych si ho teď v češtině zahrál. Xzone propagovalo exluzivitu koupí právě u nich díky češtiny. Pokud si už ale česky nezahraju, cítím se být okraden, protože nedostávám to, co jsem si za své peníze koupil. Prosím o rozumné řešení této situace. Prozatím jen zde v komentářích. Předem děkuji za odpověď.

jojo

01. 10. 2017 18:03:33   odkaz 

a dalo by sa napísať, ako si to dokázal? alebo sa budeš len vystatovať?

majojepan9

24. 09. 2017 21:20:24   odkaz 

no tak sem sním pls :D díky

kuko

24. 09. 2017 16:46:49   odkaz 

Čeština funguje parádně i s poledním patchem, stačí jen vědět jak na to, kdyžtak poskytnu návod, čau :)

Jan Bobrovský (ADMIN)

18. 09. 2017 09:24:20   odkaz 

lukino272727: Autoři češtiny v červnu oznámili, že další aktualizace češtiny neplánují. Musí se věnovat dalším projektům. Více na jejich stránce https://www.facebook.com/lokalizace.net/posts/721272941394438

lukino272727

17. 09. 2017 11:25:46   odkaz 

Zdravím budete mít češtinu i na ten novej patch?díky za odpověď.

Jan Bobrovský (ADMIN)

15. 09. 2017 08:40:17   odkaz 

Slon: Hru si stáhnete přes Rockstar Social Club. Kdykoliv si ji po přihlášení na váš účet můžete stáhnout znovu. Je to stejné jako se Steamem.

Slon

14. 09. 2017 18:40:18   odkaz 

Jak funguje přímé stažení ?? Myslím to tak jestli když si hru stáhnu tak jak je to když si koupím nové PC to tu hru ztratím a budu si jí muset znova koupit a nebo se někam uloží ??????? Nebo jak to je ?

Pisshead

10. 09. 2017 21:10:14   odkaz 

Zdravím, no, jsem přesně v půli příběhu a bez té luxusní češtiny jsem totálně ztracen... Je nějaká možnost, že tým vytvářející češtinu změní názor a zaktualizuje ji na aktuální patch? :-) Klidně si počkám nějaký ten pátek i měsíc, ale dohrávat to v angličtině není tak zábavné... děkuji za odpověď

majojepan9

07. 09. 2017 13:12:43   odkaz 

Škoda tej češtiny :/

Boza

05. 09. 2017 15:24:06   odkaz 

Ani me nemluvte, koupil jsem pred vikendem original CD klic, Pres 20 hodin jsem stahoval stahoval instalaci a ted kdyz jsem chtel nahodit cestinu, zjistil jsem, ze to nova verze nepodporuje. Priste si tu dam na toto pozor. U takovyhle pecek by to mel byt standard, chapu ale, ze je to pro tym velmi narocne u starsi hry kdyz makaji na novych vecech. Osobne bych udelal jen optimalizaci, aby to slo alespon nainstalovat, korekce bych vynechal, sem tam nejaka chyba nevadi. Takto to znehodnoti celou hru a dosavadni praci :( Kdybych to vedel, tak hru nekoupim. Tymu okolo Michalss ale extremne fandim, delaji skvelou praci. Diky vam moc

Kuba

31. 08. 2017 10:30:16   odkaz 

Zdravím,
takže čeština na nové verze už nejde? Zrovna jsem plánoval hru zakoupit, ale bez ní kupovat nebudu.

Lukes10

13. 07. 2017 13:18:26   odkaz 

Takže nová čeština už nebude? Protože je samozřejmě i zase nový patch, takže čeština už nepůjde nikdy nahrát? Nevím proč pořád dělají další upgrae, když už je to 2 roky stará hra.
Pokud vím tak už jsou zase mody povolene. Protože dost hráčů bylo proti tomu. Děkuji

Jan Bobrovský (ADMIN)

21. 06. 2017 09:37:05   odkaz 

Do zákaznické sekce jsme nahráli aktuální verzi češtiny.

Autoři současně s tím oznámili, že jde o poslední update češtiny. Vzhledem ke stáří hry a náročnosti upravovat češtinu po každé aktualizaci už další verze vznikat nebudou.
Více zde https://www.facebook.com/lokalizace.net/posts/721272941394438

Jan Bobrovský (ADMIN)

19. 06. 2017 10:03:12   odkaz 

tadeaš: Digitální verzi hry si můžete koupit zde https://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=8924
Po zaplacení online vám dorazí jen aktivační klíč na email :)

tadeaš

17. 06. 2017 16:02:32   odkaz 

dobrý den muzu se zeptat lze si koupit pohý kod na hru nebo si musim koupit zcela novou hru
(mam hru nainstalovanou ale kod na vytvoření učtu nemam)
dekuji za odpvěd

Jan Bobrovský (ADMIN)

18. 05. 2017 21:58:49   odkaz 

Lucas: Novou verzi češtiny musí opět připravit její autoři. Bohužel nejde 2 roky starou češtinu aktualizovat úplně hbitě. Překladatelé se věnují zase novým hrám :)

Pro aktuální informace prosím sledujte FB stránku autorů https://www.facebook.com/lokalizace.net/?fref=ts případně stránky češtiny http://gtav.lokalizace.net/

Lucas

18. 05. 2017 16:25:55   odkaz 

Dobrý den, mohl bych od Vás vědět takové malé tajemství.
Češtinu vámi sponzorovanou, na kterou zde dáváte link na stránky, kde je odkaz ke stažení češtinu pro Social Club. Přesto po jejím stažení, není čeština podporována. Vy máte verzi 5.1(1.0.1032.1), já 1.0.678.1 Dá se tento problém nějakou aktualizací vyřešit nebo se mám začít šprtat anglický slovíčka?

Děkuji za odpověď

kilter_cz

02. 05. 2017 15:28:01   odkaz 

Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli rozjedu gta 5 na ntb s i3 4030u 820m 2gb vram a 8gb ram

Aubot

19. 04. 2017 08:26:04   odkaz 

Čeština sice je ale není na Social Club :-(

lexykoon

15. 04. 2017 19:22:22   odkaz 

Tak snad ta čeština nakonec bude.. Rockstar by se už měl na updaty vykašlat. Bohužel na Steamu nejde (jako dřív) aktualizace nějaké hry úplně zakázat.

Piráti jsou vysmátí, hrají si svou neaktualizovanou hru pěkně česky :-/

Jan Bobrovský (ADMIN)

06. 04. 2017 14:01:42   odkaz 

Aubot: Pro aktuální informace prosím sledujte FB stránku autorů https://www.facebook.com/lokalizace.net/?fref=ts

Aubot

06. 04. 2017 13:23:43   odkaz 

Ahoj, dneska se mi po update aktualizovala hra na verzi 1.0.1.032.1
Bude prosím provedena aktualizace?

Děkuji

Jan Bobrovský (ADMIN)

21. 03. 2017 10:42:13   odkaz 

Pomaly: Pokud máte hru u nás zakoupenu, tak v zákaznické sekci po přihlášení.

Jinak na stránkách autorů češtiny http://lokalizace.net/

Pomaly

21. 03. 2017 09:25:12   odkaz 

Mohu poprosit o odkaz kde tu češtinu najdu?

Jan Bobrovský (ADMIN)

20. 03. 2017 12:11:21   odkaz 

Čeština do hry byla aktualizována. Už by zase vše mělo šlapat :)

Klokan

18. 03. 2017 16:26:34   odkaz 

Bohužel po posledním update, něco přes 600 MB dat, čeština již nefunguje. Hlásí nekorektní verzi hry.

stehno

15. 03. 2017 12:55:48   odkaz 

jsem ted instalnul gta 5 a cestina nejde aplikovat na posledni verzi 1.0.1011

Diagieneros

28. 02. 2017 20:57:22   odkaz 

Dante ty demente :D Po roce sme nasel tenhle prispevek a nedalo mi to nezareagovat. Ja se chtel ty zasrany cestiny zbavit ne ji nainstalovat.

benkar

12. 02. 2017 23:23:24   odkaz 

@Peters0n-nevím jakou máš verzi hry, ale i po poslední aktualizaci čeština stále funguje.

Peters0n

07. 02. 2017 18:28:07   odkaz 

nobohužel čeština je ale ne na mou verzi :/

DOGEPOOl

05. 02. 2017 18:32:20   odkaz 

tato hra je na dvd.

jackeer

01. 02. 2017 15:40:02   odkaz 

Ahoj, mám prosbu, když plním misi kde chci vylopit fib depozit a mám jet autem s M+F pred banku a s Trevorem a Lesterem na letiště pro vrtulník, tak se mi to sekne a nejde pokračovat....Nemůžu dělat nic...Vlastně jen čekat než mi skončí čas...Nevíte co s tím? Dik

Martin

10. 01. 2017 10:17:49   odkaz 

Ahoj mam dotaz: Kdyz ma muj kamarad tuto hru na steam a ja si ji koupim na rockstar club, muzeme potom hrat spolu gta online? Diky

benkar

05. 01. 2017 15:25:11   odkaz 

@Pařmen - http://gtav.lokalizace.net/
Jinak trošičku zagůglit by nebylo od věci :-)

Pařmen

05. 01. 2017 11:50:22   odkaz 

Zdravím a ještě jednou pěkně prosím odkud stáhnu tu češtinu?? Díky :)

cruz7771

30. 12. 2016 19:31:13   odkaz 

hezky vecer, mam koupenou pc verzi gta5. vse nainstalovano, zaregistrovano do SC. Story mode jede bez problemu. kdyz ale hraju online, tak po cca 30 minutach prestane hra pracovat. chyba je err_gen_zlib_2 Hru poustim jako spravce, pocitac pozadavky splnuje, mam w10. poradite, prosim co s tim?

Pařmen

30. 12. 2016 12:57:40   odkaz 

Jo díky a z jaké stránky je prosím stáhnu? díky za odpověd

Jan Bobrovský (ADMIN)

29. 12. 2016 20:25:07   odkaz 

Pařmen: Zřejmě myslíte české titulky. Ty již jsou dlouho volně ke stažení pro každého.

Pařmen

29. 12. 2016 17:06:00   odkaz 

Když jsi obědnam hru v roce 2017 bude tam ten amatérské dabing co.tu byl při vydání díly

Simon

28. 12. 2016 09:43:54   odkaz 

@benkar moc děkuji už to funguje dekuji

benkar

27. 12. 2016 22:26:52   odkaz 

@Simon-tak tím to nejspíš bude :-) V MP čeština nefunguje, resp. mulťák nespuštíš, ale to asi víš.

Simon

27. 12. 2016 21:59:26   odkaz 

@benkar ano mam aktivován češtinu

VYPSAT VŠECHNY KOMENTÁŘE

TOP HRY


© 2007 - 2017 (X)zone.cz