Frederic Evil Strikes Back
Digital

241
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Hudební, Vtipné
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004562
 • 10 obtížných hudebních duelů s nejznámnějšími populárními hvězdami.10 fantastických, chytlavých skladeb inspirovaných díly Frederica Chopina a různými hudebními žánry.Zajímavý příběh s hromadou parodie a zvratů.Extrémně jednoduché na pochopení, ale velmi těžké na mistrovské zvládnutí.Ručně kreslený animovaný komiks.Achievementy a žebříčky.
  Porážejte známé protivníky v hudebních duelech. Ponořte se do fantastického příběhu Fredericovy snahy. Najděte všechny Easter Eggy a decentní parodie skryté na pozadí. Trénujte vaše schopnosti a staňte se Mistrem piána.
  Svět hudby je zase jednou ohrožen. Umění tvořit hudbu s duší, tu hudbu, která se dotkne vašeho srdce, se ocitá ve smrtelném nebezpečí. Síly zla, s nimiž jste tak stetečně bojovali, jsou zpět. A jsou mnohem mocnější a zoufalejší. Zase se stanete Fredericem Chopinem a postavíte se protivníkům, jejichž jediným cílem je zotročit si svět hudby, produkovat bezduché umělce s jejich nemastnými neslanými rádiovými hity, sklidit obrovské zisky a při tom zničit veškerou kreativitu.
  10 obtížných hudebních duelů s nejznámnějšími populárními hvězdami.10 fantastických, chytlavých skladeb inspirovaných díly Frederica Chopina a různými hudebními žánry.Zajímavý příběh s hromadou parodie a zvratů.Extrémně jednoduché na pochopení, ale velmi těžké na mistrovské zvládnutí.Ručně kreslený animovaný komiks.Achievementy a žebříčky.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Frederic Evil Strikes Back? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

panprstenu, jrrtolkien, artbook, panprstenuknihy
doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky