Frostpunk - Game of the Year Edition
PC

(1x)
899
Nákupem získáte 36 kreditů
array(2) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7864580" ["cena"]=> string(3) "522" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "1" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "31265" ["cena"]=> string(3) "899" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "1" } }
 • 899 Kč Skladem
 • 522 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Budovatelské, Survival, Post-apokalyptické
Hra také dostupná pro:  PCXONE
 • Frostpunk je hra na přežití v městském prostředí, kde teplo znamená život a každé rozhodnutí něco stojí. Postavte se do čela vedení městské infrastruktury a připravte se činit rychlá rozhodnutí, která otestují Vaše morální zásady.

  GOTY EDITION OBSAHUJE
  - hru Frostpunk
  - soundtrack na CD
  - malý artbook
  - všechny dodatky (Rifts, The Last Autumn, Project "Tvadgycgjr")  ZMRZLÝ SVĚT
  Ve zcela zmrzlém světě lidé vloží veškerou svou energii do vytvoření technologie poháněné párou, aby se chránili před zdrcujícím chladem. Vládce města má za úkol řídit jak obyvatele, tak městskou infrastrukturu. Vůdce je neustále vystavován výzvám, kde je v otázku často brána moralita rozhodnutí. Tady se optimalizace a management zdrojů často střetává s empatií a ohleduplným rozhodováním. Dalším důležitým úkolem vůdce je také prozkoumávání okolního světa, což je jediná cesta k pochopení jeho historie a současného stavu.

  Frostpunk - Game of the Year Edition

  NA STRANĚ ZÁKONA
  Společnost je skupina lidí podobného přesvědčení, kteří dodržují stejná pravidla. Zavádění zákonů a zvyků bude kritickým faktorem formujícím vaši společnost. Povolíte dětskou práci? Jak se rozhodnete jednat s nemocnými a raněnými? Frostpunk kromě vašich taktických schopností prověří také vaši morálku. Svět neukrývá jen kousky minulosti, ale také potencionální prostředky pro zajištění budoucnosti pro váš lid.

  postapo

  THE RIFTS
  Využijte nové mechaniky k vybudování mostů mezi puklinami v zemi v nových lokalitách a otestujte se na nové mapě v Endless Módu. Dodatek bude k dispozici souběžně s vydáním Frostpunk Season Pass.

  5908305228172

  THE LAST AUTUMN
  Masivní expanze s novým scénářem, který se odehrává před událostmi z originální hry, nové herní mechaniky a unikátní architektura. Dodatek bude k dispozici v poslední čtvrtině roku 2019.

  Frostpunk - Game of the Year Edition

  PROJECT „TVADGYCGJR"
  Kódové označení posledního rozsáhlého rozšíření, které dosud nebylo odhaleno. Dodatek bude k dispozici během roku 2020.

  postapo
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Wedge: Zdravím, hra se aktivuje na Steamu. Uvádíme to i přímo pod tlačítkem KOUPIT :)

  • Wedge

   Dobrý den, obsahuje fyzická kopie aktivační klíč na steam? Děkuji.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Moc nehraji hry tohoto tipu ale když jsem viděl gameplay na tuhle hru tak jsem nemohl odolat! je luxusní !