Frostpunk
PC

(1x)
649
Nákupem získáte 19 kreditů
 • 599 Kč Skladem
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Budovatelské, Survival, Post-apokalyptické
Hra také dostupná pro:  PCPS4XONE
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Frostpunk je hra na přežití v městském prostředí, kde teplo znamená život a každé rozhodnutí něco stojí. Postavte se do čela vedení městské infrastruktury a připravte se činit rychlá rozhodnutí, která otestují Vaše morální zásady.  ZMRZLÝ SVĚT
  Ve zcela zmrzlém světě lidé vloží veškerou svou energii do vytvoření technologie poháněné párou, aby se chránili před zdrcujícím chladem. Vládce města má za úkol řídit jak obyvatele, tak městskou infrastrukturu. Vůdce je neustále vystavován výzvám, kde je v otázku často brána moralita rozhodnutí. Tady se optimalizace a management zdrojů často střetává s empatií a ohleduplným rozhodováním. Dalším důležitým úkolem vůdce je také prozkoumávání okolního světa, což je jediná cesta k pochopení jeho historie a současného stavu.

  Frostpunk

  NA STRANĚ ZÁKONA
  Společnost je skupina lidí podobného přesvědčení, kteří dodržují stejná pravidla. Zavádění zákonů a zvyků bude kritickým faktorem formujícím vaši společnost. Povolíte dětskou práci? Jak se rozhodnete jednat s nemocnými a raněnými? Frostpunk kromě vašich taktických schopností prověří také vaši morálku. Svět neukrývá jen kousky minulosti, ale také potencionální prostředky pro zajištění budoucnosti pro váš lid.

  postapo
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Jormy: Zatím hra vyšla digitálně a ve Victorian edici. V běžném balení dorazí do 14. května :)

  • Jormy

   Proč je uváděno, že hra vyjde 14.května, ale do ji mám již dávno ?

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Frostpunk není hrou pro každého a cestu k ní si musí najít každý sám jako v případě válečného přežívání. Někteří možná čekali vymazlenější verzi This War of Mine, což se neděje. Místo toho dostanou survival strategii z doby ledové ve století páry, která sice klade důležité morální otázky, ale odpověď na ně vás povětšinou nechá chladnými jako okolní krajina. Záleží na každém hráči, jak se k volbám postaví, a pokud bude hrát zodpovědně, může si inovativní fázi vytváření zákonů užít. 11 bit studios také lákají na budoucnost titulu díky vydávání dalších scénářů. Možná se tak vyplatí počkat na první přídavky a až poté se rozhodnout, zda si zchladit mozek během letních nocí ve společnosti smrtícího blizzardu.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Už dlouho mě takto nějaká hra nezaměstnala. Dokonalá úplně není, občas jsem postrádal efektivnější správu - orientaci ve městě. Trápily mě nefunkční uložené pozice (po nějaké době hra přestala pozice korektně ukládat). Ale jinak super. Neustále zaměstnaná analytická část mozku. Pořád jsem přemýšlel, co udělat lépe (a vracel se tak zpátky) nebo co mě čeká a jak se rozhodnout. Když už jsem si myslel, že to mám do konce na pohodičku, tak jsem dostal nůž do zad nějakým překvapením. Systém DLC mi také vyhovuje. Člověk si dá pauzu a po čase přijde nová mise.