Game4U - Pack 1
PC

0
Nákupem získáte 1 kredit
Lokalizace: Český dabing
Kód produktu: 10584
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  V této kompilaci naleznete tyto hry :

  Game4U - Polda

  Vydejte se po stopách tajemného únosu v obci Lupany. Máte uniformu i zbraň , nejste zrovna svatoušek a proto vezměte zákon do vlastních rukou. V hlavní roli Luděk Sobota a dalších více než 30 postav: Jiří Lábus, Petr Nárožný a další. Tuto detektivně komediální parodii vám doporučuje si nenechat ujít. Hra je kompletně v češtině.

  Game4U - Knights and Merchants

  Vaše vlast je v nebezpečí. Jako kapitán osobní stráže jsi krále chránil dlouhé roky jako věrný služebník. Ale běda! Bolest a žal způsobily, že tvůj udatný král náhle valem zestárl. Pod vedením falešného prince se sbírají ničemné síly, aby způsobily králův pád.. Bratrovražedná válka pustoší jindy tak plodné krajiny říše. Převezměte vrchní velení nad oddíly věrnými králi! Osvoboďte provincii za provincií od jařma útlaku! Budujte rozkvétající osady s kompletně fungujícím hospodářstvím. Vyzbrojte vaše oddíly a táhněte proti nepřátelům! Splňte tyto úkoly a královi poddaní budou opět moci žít svobodně a v míru. Hra je kompletně v češtině.

  Game4U - Brány Skeldalu

  V prastaré legendě se praví, že zlo, které pohltí tento a mnoho jiných světů, vzejde z ostrova bohů Rovenlandu. Tam se pětice odpadlých učedníků magie pokusí otevřít brány do zakázaných dimenzí a vpustit na svět Zlo. Proroctví lze odvrátit již jen jediným způsobem, jinak budou brány otevřeny a zavládne chaos... Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Game4U - Pack 1!