Gamepad Strike2 Transparent Red + Freak Out
PC

759
Nákupem získáte 15 kreditů
Štítky: Zimní
Kód produktu: 12510
 • Freak Out hráčům poskytne maximální zážitek z volné jízky na lyžích, umocněným těmi nejstrmějšími ze strmých svahů, vzrušujícími akrobatickými kousky a nebezpečnou akcí. Představa, že jste daleko od civilizace, ve 2000 metrech nad mořem a svádíte boj s přírodou, vám do žil napumpuje adrenalin. Šílené tratě, skoky, které zdánlivě nikam nevedou a triky, jaké se jen tak nevidí, to je prostě Freak Out. Vybrat si můžete ze šesti postav, z nichž všechny oplývají jedinečnými schopnostmi. To vše v rámci tří herních módů - módu kariéry, jednotlivých závodů a multiplayeru (na PC až pro 8 hráčů).

  Kategorie

  PC / PC hry / Sportovní
  Skvělá nabídka. Kupte hru Freak Out: Extreme Freeride a gamepad k tomu vychází za 150 Kč! Speedlink Strike2 Transparent Red (prodává se běžně za 400 Kč) je nová řada atraktivních PC gamepadů. Vibrační efekty a spousta dalších nastavení vám umožní dokonalý zážitek ze hry. Mód Force Vibration, ergonomická držadla plně programovatelná tlačítka pro precizní ovládání hry digitální/analogový režim dva analogové joysticky s integrovanou funkcí digitálního tlačítka funkce Turbo + Clear.

  Freak Out hráčům poskytne maximální zážitek z volné jízky na lyžích, umocněným těmi nejstrmějšími ze strmých svahů, vzrušujícími akrobatickými kousky a nebezpečnou akcí. Představa, že jste daleko od civilizace, ve 2000 metrech nad mořem a svádíte boj s přírodou, vám do žil napumpuje adrenalin. Šílené tratě, skoky, které zdánlivě nikam nevedou a triky, jaké se jen tak nevidí, to je prostě Freak Out. Vybrat si můžete ze šesti postav, z nichž všechny oplývají jedinečnými schopnostmi. To vše v rámci tří herních módů - módu kariéry, jednotlivých závodů a multiplayeru (na PC až pro 8 hráčů).
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • tony

   a ještě zda jde tento multiplayer ve hre freak out hrat na rozdelene obrazovce dekuji

  • tony

   chci se zeptat jake jsou hw naroky na hru freak out extreme freeride děkuji

  • Vojtěch Dominik

   Dobrý den, mě by zajímalo, kolik má gamepad programovatelných tlačítek a jestli jsou na zadní straně za čelní plochou? Všude se uvádí, že jsou jen 4, což by bylo dost málo..díky

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Gamepad Strike2 Transparent Red + Freak Out!

Sledujte nás na instagramu