Gears of War: Ultimate Edition
XONE

(2x)
999
Nákupem získáte 39 kreditů
 • 999 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Bohatý a dynamický svět, je zpracován ještě realističtěji a do všech podrobností. Detailní kvalitu postav oživuje skvělý animační systém s integrovanou fyzikou, který z nich činí skutečně živé bytosti, jež inteligentně reagují na dění kolem sebe.
  Předělávka původní hry z Xboxu 360, která stála na počátku dnes již legendární akční série. Full HD rozlišení, 60 fps, 19 map, šest herních módů, co-op i multiplayer a pět nových kapitol, které na konzolích nikdy nevyšly. To je ultimátní edice pro každého řádného fanouška Gears of War.  Spolu s předělanými filmovými sekvencemi, prostorovým zvukem 7.1 a konzistentním systémem vyhledávání soupeřů je Gears of War: Ultimate Edition poctou původní hře v tom nejlepším smyslu slova.

  NAPÍNAVÝ PŘÍBĚH
  Animované scény jako z filmu, filmová kamera a herní příběh oživuje kruté a emocionálně nabité vyprávění. Váš hlavní hrdina – Marcus Fenix – musí se svým útočným týmem využít všech dostupných prostředků, aby se ubránil hordám strašlivých locustů, kteří mají ukrutnou přesilu.

  NOVÁ GRAFIKA
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Ramiel

   Možná hloupej dotaz, ale dostanu ty ostatní díly GeoW série zdarma i když nemám Gold členství na xbox live, ale jen to základní?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Webmasser: Jde pouze o první díl, viz hned první věta popisku "Předělávka původní hry" :)

   Zda bude Microsoft předělávat i další díly se zatím neví.

  • Webmasser

   Dobrý den, z popisu zboží se nejsem jistý, proto bych se rád zeptat zda jde o HD přepracování všech čtyř (včet Judgmenet day) předchozích her, nebo o které z nich?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Nittros: Ano, i u nás se hra zlevnila na příjemných 1099 Kč :)

  • Nittros

   Bude se cena menit teto krabicovky? Jelikoz na xbox store to stoji 1100Kc

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Gears of War: Ultimate Edition je skvělou hrou, stejně jako osm let stará původní hra na Xboxu 360. Kdyby si vývojáři dali více záležet na umělé inteligenci vašich parťáků a nepřátel, tak to mohlo dopadnout lépe. I přesto titul doporučujeme, takovýchto stříleček s nutností se krýt moc nenajdete.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

To nejlepší ze starých konzolí se vrací zpět v ještě lepším kabátu.

-Jedná se o špičkovou hru.