Gemini Rue Collectors Edition
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
 • Speciální edice obsahuje obsahuje soundtrack, 2 hry navíc od stejných vývojářů (Wadjet Eye Games), plakát.

  Azriel Odin, bývalý nájemný zabiják, přilétá na deštěm promáčenou planetu Barracus. Když se všechno hrozivě zvrtne, může hledat pomoc pouze od těch samých zločinců, pro které kdysi pracoval. Mezitím na druhém konci galaxie se jistý muž jménem Delta-Six probouzí v nemocnici se ztrátou paměti. Aniž by věděl, kam se má obrátit nebo komu věřit, rozhodne se uprchnout, než svou totožnost ztratí nadobro. Když osud tyto dva muže spojí, poznáváme s nimi svět, kde je život levný, totožnosti se kupují a prodávají a výprava za vykoupením může změnit osud celé galaxie.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • yansyc

   Kratos: Fanoušci adventur mají jiný názor. Hry od Wadjet Eye Games patří k tomu nejlepšímu, co jsem v tomto žánru hrál. Co se týče ceny, dá se sehnat levněji přes digitální prodej, ale ani krabicovka není drahá. Je to cena jako za novou dobrou knihu a té se tahle hra určitě vyrovná.

  • Kratos

   To si snad děláte srandu... Tahle hra by měla být zadarmo a i potom pochybuji, že by se našel někdo, kdo by si ji zahrál.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Pokud uvažujete o tom, že byste chtěli zkusit nějakou adventuru, toto je určitě dobrý začátek. Povinnost pro všechny milovníky cybepunku, noiru a vůbec celý kult Blade Runnera a fanoušky olddschool her. Pokud máte tablet doporučuji hru si pořídit na něj a užívat si kvalitní hru v posteli.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Gemini Rue Collectors Edition!