Ghost of Tsushima - Director's Cut
PS5

1 999
Nákupem získáte 60 kreditů
 • 1 999 Kč
  Není skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, TPS, Open-world, Samurajové
Hra také dostupná pro:  PS4
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 700 Kč

nebo

 860 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce

 • Autoři série Infamous představují novou akční adventuru v otevřeném světě. Podíváme se v ní do feudálního Japonska, kde pocítíme sílu Mongolské říše z první ruky. Mongolská říše při svém tažení na Východ zpustošila koncem 13. století celé národy. Mezi japonskou pevninou a obrovskou mongolskou invazní flotilou, které velí nelítostný a prohnaný generál Khotun Khan, stojí pouze ostrov Cušima.
  DIRECTOR'S CUT OBSAHUJE
  - Plnou verzi hry
  - Rozšíření Iki Island
  - Kooperativní online režim Legends.
  - Digitální mini artbook od Dark Horse
  - Komentář režiséra: tým vyzpovídal japonského historika, který porovnává herní svět v Ghost of Tsushima s reálnými událostmi, kterými se hra inspiruje
  - In-game předměty: jeden technický bod, charm a skin Hrdina Tsushimi  VYLEPŠENÍ PS5 VERZE
  Dynamické 4K rozlišení s 60fps – zahrajte si hru jako nikdy předtím s novým 4K rozlišením a vylepšeným snímkováním
  Rychlé nahrávání – využijte téměř okamžitého načítání, které je možné díky ultra rychlému SSD konzole PlayStation 5
  Japonská synchronizace rtů – autentičtější zážitek nabídne japonská synchronizace rtů u japonského dabingu, která je možná díky PS5 schopnosti renderovat cinematic filmečky v reálném čase
  Haptická odezva – dokonale ovládněte svůj meč díky pohlcující haptice DualSense ovladače
  Adaptivní spouště – vylepšete svojí přesnost při střelbě z luku díky odporu adaptivních spouští DualSense ovladače
  3D Audio – zvyšte své povědomí o nebezpečí kolem sebe pomocí prostorového 3D ozvučení při použití stereo sluchátek (analogová nebo USB)
  Pokračujte v již započaté cestě – pokud vlastníte PS4 verzi hry Ghost of Tsushima, tak si jednoduše přenesete své uložené pozice do PS5 verze

  ZA SVOBODU
  Po první vlně mongolského útoku ostrov hoří a samurajský válečník Jin Sakai jako jeden z posledních členů svého rodu přežívá. Je rozhodnutý udělat za každou cenu cokoli, aby ochránil svůj lid a znovu získal svůj domov. Musí odsunout stranou tradice, které ho jako válečníka formovaly, najít si novou cestu zvanou Ghost a vést nekonvenční válku za svobodu Cušimy.

  Ghost of Tsushima - Director's Cut

  KRÁSA CUŠIMY
  Vydejte se za hranice bitevního pole a zažijte život ve feudálním Japonsku jako nikdy dřív. V této akční adventuře v otevřeném světě se budete toulat širou krajinou a rozlehlým územím, potkávat propracované postavy, objevovat starobylé památky a odkrývat skrytou krásu Cušimy.

  PS5_EXCLUSIVE

  KLID, HARMONIE A POTĚŠENÍ
  Prozkoumejte propracované oblasti ukazující rozmanitost života na tomto rozlehlém ostrově – od rozvlněných polí a tichých svatyň až po starobylé lesy, vesnice a drsnou horskou krajinu. Hledejte klid v tichých momentech přírodní harmonie a potěšení ve chvílích, jež budete sdílet s lidmi, kterým cestou pomůžete.

  ps4e32018

  SAMURAJ
  Jin byl vychován a vycvičen po způsobu samuraje. Když Mongolové snadno porazili jednotky samurajů, Jinovi se zhroutil svět. Stojí před nejtěžším rozhodnutím svého života: ctít tradice a obyčeje své samurajské výchovy a vést boj, který nemůže vyhrát, nebo se odchýlit od své samurajské cesty a ochránit ostrov a jeho lid jakýmikoli nezbytnými prostředky?

  Ghost of Tsushima - Director's Cut

  NEPŘEDVÍDATELNĚ DĚSIVÍ NEPŘÁTELÉ
  Ve své honbě za znovuzískáním Cušimy musí Jin vyhledat radu a podporu starých přátel a nových nečekaných spojenců. Musí se rozejít s tradicí, stát se novým typem válečníka a za každou cenu ochránit to, co zbylo z jeho domova a lidu. Mongolští nepřátelé jsou v boji i svou výzbrojí nepředvídatelní a děsiví. Získejte navrch tím, že si osvojíte Jinovy dovednosti a naučíte se novou taktiku na obranu ostrova a na ochranu lidu Cušimy.

  PS5_EXCLUSIVE

  JEDINEČNÝ ZÁŽITEK
  Se svou katanou vyzvěte své protivníky v přímém boji zblízka v jedinečném bojovém samurajském zážitku, který vás vtáhne do akce. Mistrovsky si osvojte luk a se smrtící přesností eliminujte vzdálená nebezpečí. Zdokonalte svou stealth taktiku a překvapivými útoky dezorientujte a přepadněte nepřipraveného nepřítele. Přizpůsobivá krajina a organický přístup k boji dělá z Cušimy dokonalé hřiště, kde můžete kombinovat dovednosti, zbraně a taktiku a nalézt pro svůj hrací styl perfektní bojovou směs. Přizpůsobivost a kreativita se v probíhajícím Jinově příběhu stanou vašimi největšími zbraněmi.

  ps4e32018
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (10)

  • narg

   2Deni: update ps4 to ps5 je pouze digital a skrz PS store pokud vim

  • Honza

   Moc děkuji za dárek litografii. Už mám předobjednáno a moc se těším.

  • Deni

   Tak ten krásný dárek pouze k upgradu z PS4 na PS5 asi neseženu co? ???? Za Ghosta jsem dala plnou cenu a znova se mi celá hra kupovat nechce.

  • 23cicer

   hele UchihaNaoto, nekupuj to...

  • UchihaNaoto

   Lukaso 23: To je i Death Stranding director's cut a nestojí dvojku. Nicméně je to škoda. Taková nenažranost od Sony mi přijde.

  • Lukaso 23

   Bohužel takto je jeto PS5 verze

  • UchihaNaoto

   Hustý no. Skoro rok a půl stará hra a vývojáři nemají problém si znovu účtovat plnou cenu. Jasně je tam dlc, ale ten directors cut bych viděl někde na úrovni cenovky jako u Death Stranding. Tohle je odpad přístup.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   eXsy: Zdravím, součástí balení není steelbook.

   Rostislav: Aktuálně dárek neplánujeme, ale ještě uvidíme :)

  • eXsy

   Dobrý den, obsahuje preorder i steelbook?

  • Rostislav

   Dobrý den chystáte nějaký dárek? :)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ghost of Tsushima - Director's Cut!