Ghost Song
SWITCH

899
Nákupem získáte 27 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Sci-Fi, Vesmírná
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 53545
Hra také dostupná pro:  PS5PS4
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 400 Kč

nebo

 480 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce

 • Na pustém měsíci Lorianu se ze spánku probouzí dlouho spící Deadsuit - ozbrojený a připravený k boji, s jasnou pamětí. Ale probouzí se i něco nového...

  Vydejte se pod povrch a hledejte odpovědi ve hře Ghost Song, atmosférickém 2D dobrodružství plném sebepoznání, dávných záhad a vesmírného teroru. Prozkoumejte klikaté jeskyně osvětlené pouze bioluminiscenční flórou, bojujte s podivnými a mocnými tvory a získávejte nové schopnosti, které vám pomohou odhalit dávno pohřbená tajemství tohoto cizího světa.

  Sestupte hluboko do temnoty - teprve pak se dozvíte (nebo si vzpomenete?) pravdu.
  Ghost Song (SWITCH)
  FYZICKÁ EDICE OBSAHUJE
  - mapa světa/plakát
  - digitální soundtrack

  OBJEVTE, CO SE SKRÝVÁ POD ZEMÍ
  Prozkoumejte spletité mimozemské tunely a dávno opuštěné laboratoře rozsáhlého, nádherně ilustrovaného 2D světa inspirovaného Metroidvií, plného tajných komnat a strašidelné historie. Získejte v hlubinách silné zbraně a nové schopnosti, které změní hru, a odemkněte si přístup do nových vrstev měsíce a nepovinných skrytých oblastí.
  Ghost Song (SWITCH)
  POSTAVTE SE NÁROČNÝM NEPŘÁTELŮM
   Bojujte s houbovitými mimozemšťany a slupkami Lorianu s pohotovostí a přesností. Zvyšujte svou sílu a upravujte si oblek a blaster pomocí arzenálu modulů.
  Ghost Song (SWITCH)
  OVLÁDNĚTE RYTMUS BOJE V JÁDRU DEADSUIT
  Rozdrťte nepřátele rychlopalným blasterem a nahromaďte si žár v hlavni, který posílí vaše útoky zblízka. Nejste sami: Nejste jediná bytost uvězněná na tomto neznámém místě. Setkejte se s hlasovými postavami a objevte jejich vlastní příběhy o přežití, odvaze, opuštění a vykoupení.
  Ghost Song (SWITCH)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Ghost Song? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop