Gnome Light (PC DIGITAL)
DIGITAL

119
Nákupem získáte 4 kreditů
 • 119 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
 • Zadejte Gnorbertův senový svět a prozkoumejte jeho vnitřní myšlenky a strachy. Vzpomínky na jeho život jsou po celou dobu hry, skryty v hádankách a skrytých pokladech. Gnorberts epický příběh skrze jeho vlastní mysl přivede jej do jeho nejhorší vzpomínky, nejlepší vzpomínky a otestovat jeho ducha. Nikdy nevíte, co mohou obsahovat sny, dejte pozor!


  Kouzelné světlo pomáhá Gnorbetu procházet svými sny, pomáhá mu vidět, může spálit světlé objekty a mnohem víc. Přitiskněte ji tak, aby se k němu dostala, nebo ji stáhněte a spusťte rychleji. Světlo také pomáhá sbírat světlice, což je klíčovou složkou pro otevření kouzelných portálů. Světlovody také pomáhají Gnorbertovi, každý sbíraný hmyz zvyšuje schopnost Gnorberta skákat.


  Truhly lze najít po celou hru, tyto položky nejsou pro hádanky nutné, ale mohou v hře odemknout různé vzpomínky. Dávejte pozor na skryté chodby a stezky, které vás mohou vést k nečekaným pokladům!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Gnome Light (PC DIGITAL)!