Go Vacation (Switch DIGITAL)
DIGITAL

1 259 
Nákupem získáte 50 kreditů
 • 1 259 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: Nintendo StoreNintendo Store Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Hra také dostupná pro:  SWITCH
 • Užijte si zábavy plnou rodinnou dovolenou kdykoliv, kdekoliv s Go Vacation, které vychází 27. července na Nintendo Switch.

  Vítejte na ostrově Kawawii! V ráji, kde si přátelé a rodina mohou užít kooperaci více jak 50 lidí zároveň a změřit mezi sebou své síly v různorodých aktivitách.

  Vzrušujících cest a možností jak prozkoumat ostrov je celá řada, ať už v sedle koně, nebo čtyřkolky, sněžného skútru, či na kolečkových bruslích. A aby zábavy nebylo málo, až 4 hráči současně si mohou na jedné konzoli užít návštěvu ostrova a společně prozkoumat jeho veškerá zákoutí.

  Pro hraní multiplayer módu každému hráči postačí jeden Joy-Con ovladač. Každý den zažijete něco nového a čekají Vás hodiny zábavy. Upravte si vzhled své postavy, kostýmů, vozidel a dokonce i domácích mazlíčků! Denní dárky a výzvy budou pro Vás dostatečnou motivací a důvodem se na ostrov Kawawii vracet a prozkoumávat terén pečlivěji společně s opakovaným hraním různorodých aktivit. Mii postavičky, nebo herní postavy vašich přátel a rodiny se mohou během hraní kdykoliv objevit a pokud se tak stane, můžete s nimi kdykoliv soupeřit. Upravte svoji vilu, tím že dostanete k dispozici přes 450 kusů nábytku.

  Ostrov Kawawii je ráj s kooperací pro více jak 50 hráčů a plný soutěžních aktivit. Prozkoumej 4 obrovské oblasti: Přístav, město, sněžnou oblast, hory. Prozkoumej je např. na hřbetu koně, pod vodou, nebo pomocí jiných vozidel. Užij si odpočinkové aktivity jako potápění, ježdění na koni a rybaření na moři. Vyzkoušej extrémní sporty jako skok padákem, surfování a skateboarding. Soutěž a buď nejlepší v řadě dalších zábavných aktivit jako je lyžování, plážový volejbal a tenis Až 4 hráči můžou hrát spolu na jedné konzoli s možností různorodého typu ovládání včetně ovládání pomocí pohybu. Podej Joy-Con ovladač kamarádovi a užijte si společně spoustu zábavy v multiplayeru. Joy-con volant je volitelné příslušenství při hraní aktivit vyžadujících vozidlo (prodáváno samostatně). Uprav si svoji postavu pomocí kostýmů a vyber si psího společníka. Na výběr bude z různých plemen. Denní dárky zahrnují nová psí plemena, nebo kostýmy. Denní výzvy budou ve třech sestavách objevujících se na různých částech ostrova.

  Nově na Nintendo Switch

  Přístavní a horské rybaření s více jak 30 druhy ryb. Více jak 40 druhu zvířat k vyfocení a uložení do virtuálního alba. Najdi bedny plné odměn vypuštěné letadlem.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Go Vacation (Switch DIGITAL)!