Goat Simulator: The Bundle
XONE

599 
Nákupem získáte 23 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Arkáda
 • Goat Simulátor je zatím poslední výstřelek technologie v žánru simulace koz. Nyní už nemusíte pouze snít o tom, jaké je to být koza! Next-gen kozí simulátor je konečně tady a splní všechny vaše tajné sny vám do puntíku splní.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - základní hru Goat Simulator
  - rozšíření GoatZ a MMO

  KOZY DO AKCE
  Ve hře jde o to, aby jste vy (coby koza), způsobili co největší zkázu. Zapomeňte na všechny chovatelské simulátory, protože zde nebudete krmit divokou zvířenu, ani podestýlat vaše milované domácí zvířátka. Budete dělat triky, ničit věci a to ve velkém stylu. Čím šílenější a odvážnější akce, tím více bodů za vaše kousky!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Naprosto šílená, nereálná a po čase stereotypní hříčka, která je ale zároveň překvapivě zábavná a rozhodně originální. Pokud za každou cenu dáváte přednost inteligentní zábavě, Goat Simulator vám nic nedá. Pokud ale potřebujete nějaký doslovný odvaz a záminku pro chvilkovou odstávku mozku, pravděpodobně nenajdete vhodnější počin. Tohle mohl vymyslet jenom absolutní blázen nebo absolutní génius.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Goat Simulator: The Bundle!