INFO: Objednávky vyřizujeme běžným způsobem. Provoz na prodejnách je omezen pouze na výdej objednávek. Klikněte pro více informací.

 

Gods & Monsters
PC

1 499 *
* Cena je zatím pouze orientační.
Nákupem získáte 45 kreditů
 • 1 499 Kč Předobjednávka
Lokalizace: České titulky, Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Open-world
Hra také dostupná pro:  SWITCHPS4XONE
 • Tvůrci Assassin's Creed Odyssey se vracejí s dobrodružným příběhem zapomenutého hrdiny, který má zachránit řecké bohy. Vydejte se na cestu k ostrovu Požehnaných, který ovládly nebezpečná stvoření z řeckých mýtů. Dokažte své legendární hrdinství tím, že porazíte jejich vůdce, Typhóna, nejsmrtelnější stvoření v celé řecké mytologii.


  MÝTICKÉ PŘÍBĚHY

  Gods and Monsters je akční adventura zasazená do otevřeného světa plného bitev a misí. Cestujte volně po malebné mytologické zemi a využijte své nadpřirozené schopnosti v boji proti mytologickým bytostem, které však nejsou jediným hrozícím nebezpečím. Čekají na vás složité zkoušky, zrádné kobky a hrdinské skutky. Cesta sama o sobě bude stejně náročná a plná nebezpečí, jako její vyvrcholení, a nakonec se stanete hrdinou, kterým jste se zrodili.

  Gods & Monsters

  ZACHRAŇTE BOHY
  Bohové padli za oběť nejsmrtelnějšímu stvoření celé mytologie, Typhónovi. Využijte božské síly, jež vám dali Bohové Olympu a použijte je v boji a při cestování po zemi i nad. ní. Prozkoumejte pohádkově krásný, umělecky nakreslený otevřený svět plný překvapení, která objevíte během své hrdinské cesty.

  gods a monsters
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • sarakat

   Čeština potvrzena.

  • Michal

   Ja som sa pýtal Playmanu a odpovedali mi že CZ by mala byľ istá

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   sarakat: O lokalizaci se zatím nic neví, na to je příliš brzy :)

  • sarakat

   Já se právě nevyznám v tom rozdělení Conquest-Playman. A netušíte náhodou, proč se tradičně rozhodl pro nepodporu češtiny?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   sarakat: Zdravím, hru by měl mít tradičně Conquest.

  • sarakat

   Zdravím, kdo je u nás distributorem?