Gods & Monsters
PC

1 499 *
* Cena je zatím pouze orientační.
Nákupem získáte 45 kreditů
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "30662" ["cena"]=> string(4) "1499" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "6" ["mode"]=> string(1) "2" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 1 499 Kč Předobjednávka
Lokalizace: České titulky, Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Open-world
Hra také dostupná pro:  XONESWITCHPS4
 • Tvůrci Assassin's Creed Odyssey se vracejí s dobrodružným příběhem zapomenutého hrdiny, který má zachránit řecké bohy. Vydejte se na cestu k ostrovu Požehnaných, který ovládly nebezpečná stvoření z řeckých mýtů. Dokažte své legendární hrdinství tím, že porazíte jejich vůdce, Typhóna, nejsmrtelnější stvoření v celé řecké mytologii.


  MÝTICKÉ PŘÍBĚHY

  Gods and Monsters je akční adventura zasazená do otevřeného světa plného bitev a misí. Cestujte volně po malebné mytologické zemi a využijte své nadpřirozené schopnosti v boji proti mytologickým bytostem, které však nejsou jediným hrozícím nebezpečím. Čekají na vás složité zkoušky, zrádné kobky a hrdinské skutky. Cesta sama o sobě bude stejně náročná a plná nebezpečí, jako její vyvrcholení, a nakonec se stanete hrdinou, kterým jste se zrodili.

  Gods & Monsters

  ZACHRAŇTE BOHY
  Bohové padli za oběť nejsmrtelnějšímu stvoření celé mytologie, Typhónovi. Využijte božské síly, jež vám dali Bohové Olympu a použijte je v boji a při cestování po zemi i nad. ní. Prozkoumejte pohádkově krásný, umělecky nakreslený otevřený svět plný překvapení, která objevíte během své hrdinské cesty.

  gods a monsters
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • sarakat

   Čeština potvrzena.

  • Michal

   Ja som sa pýtal Playmanu a odpovedali mi že CZ by mala byľ istá

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   sarakat: O lokalizaci se zatím nic neví, na to je příliš brzy :)

  • sarakat

   Já se právě nevyznám v tom rozdělení Conquest-Playman. A netušíte náhodou, proč se tradičně rozhodl pro nepodporu češtiny?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   sarakat: Zdravím, hru by měl mít tradičně Conquest.

  • sarakat

   Zdravím, kdo je u nás distributorem?