Gold Rush! (PC) DIGITAL
DIGITAL

149
Nákupem získáte 2 kredity
 • 149 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: 2D adventura
 • Gold Rush!

  Gold Rush! vás přenese zpět do roku 1848, času zlatokopů, jednho z nejzajímavějších období americké historie. Gold Rush! umožňuje tři různé herní způsoby a každý z nich povede Jerroda z New Yorku do Kalifornie jinými cestami.

  Každá z cest obsahuje svoje historické památky. Nezáleží na tom, jestli pojedete na voze přes Missouri, na člunu do Panamy nebo přes Cape Horn. Hlavním cílem je přežít. Po posledních testech v Sacramentu a Sutter’s Fort už vás snad při hledání zlata nebude nic vyrušovat.

  Zažijte retro atmosféru původní hry, kterou zažíval v 80. letech víc než milion hráčů. Gold Rush! je kompatibilní se všemi moderními operačními systémy díky propojení s DOSBoxem, který se sám nainstaluje a nastaví.

  Hlavní vlastnosti:

  Unikátní grafický design vás přenese zpět do 19. století. Tři různé přístupy ke hraní. Navíc historická mapa všech tří cest, původní manuál a dosud nezveřejněné původní nákresy konceptů z 80. let. Kompatibilní s operačními systémy od Windows XP až do Windows 8 díky implementaci DOSBoxu.

  WWW.GOLDRUSH-GAME.COM
  Gold Rush! je ochranná známka The Software Farm, Inc. © 1988-2014 Doug MacNeill, všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. © 2014 Sunlight Games GmbH, všechna práva vyhrazena. DOSBox © 1989-2014 Free Software Foundation, Inc. Pro více informací navštivte: dosbox.sourceforge.net

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Gold Rush! (PC) DIGITAL!