Goliath (PC) DIGITAL
DIGITAL

479
Nákupem získáte 4 kreditů
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • Stavění botů: naučte se stavět desítky robotických obleků Goliáše z různých materiálů, jako je dřevo, kámen, kov a tak dále. Každý Goliáš může být upravován a vybaven celou řadou zbraní a vylepšení, které mu dodají nové funkce. Přežijte v divočině: shromažďujte materiál nutný k vytvoření nástrojů přežití, jako jsou léčebné masti nebo obranné pevnosti. Čím déle hráč prozkoumává svět, tím složitější nástroje a zbraně se učí vyrábět. Živoucí svět: prozkoumávejte proměnlivé prérie, husté lesy, tajuplné močály, zmrzlé tundry a další místa. Hra obsahuje systém dynamického počasí a střídaní dne a noci. Počasí i terén ovlivňují, jak se bude váš Goliáš chovat, tak se dobře připravte! Vyberte si stranu: několik frakcí soupeří o kontrolu nad přírodními zdroji a území světa Goliath. Každá frakce nabízí unikátní strategické výhody, a stejně tak zbraně a plány na sestavení robotů, takže musíte pečlivě volit, ke komu se přidáte. Můžete vyjednat mír anebo vytvořit frakci vlastní a pustit se do války! Procedurálně vytvářený svět: díky procedurálně vytvářeným questům a území je svět hry Goliath plný překvapení!

  Připravte se na dobrodružství obřích rozměrů!

   

  Vítejte ve světě Goliath, v akční adventuře o sestavování obřích robotů a mlácení příšer do ksichtu! Poté, co narazíte na záhadnou trhlinu, se ocitnete v podivném světě plného fragmentů stovek mrtvých civilizací. Zničené budovy z Ameriky roku 1930 stojí hned vedle ztroskotaných pirátských lodí a obřích vesmírných plavidel ze vzdálené budoucnosti. O nadvládu nad tímto zvláštním světem bojuje několik silných frakcí, ale i ty nejsilnější z nich se třesou strachy před obry, kteří křižují zemi. Vy si naštěstí můžete postavit obry vlastní. Prozkoumávejte svět a hledejte předměty, ze kterých budete moci postavit robotické obleky jménem Goliáš. Obleky vám pomohou vyrovnat síly s obrovskými příšerami, které na svých cestách potkáte.

   

  Abyste mezi obřími příšerami v tomto nebezpečném a záhadném světě přežili, musíte hledat předměty, ze kterých si postavíte svého Goliáše a s ním budete bojovat o holý život. Nejprve začnete s jednoduchými dřevěnými modely, ale později se naučíte stavět Goláše z kamene, kovu a jiných, unikátních materiálů, které najdete. Goliáše můžete přizpůsobit a vybavit zbraněmi pro každou situaci a tak, aby vyhovovali vašemu vkusu. Ovšem roboti nevyřeší všechny vaše problémy. Budete muset rovněž vytvářet různé předměty a nástroje, stavět přístřešky a pevnosti, a volit, ke které z frakcí v konfliktu se přidáte.

   

  Herní prvky:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Goliath (PC) DIGITAL!