Gone Home
PC

269
Nákupem získáte 11 kreditů
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky
 • Nekonvenční a nenásilná podstata této hry a hratelnost zkušeně a zručně dokazují, že hry mohou být zajímavé a zábavné i bez tlačítka pro útok.

  Minimální požadavky

  Windows XP, Vista[32bit], Win 7, Win 8, 1800MHz, paměť 2048MB RAM, grafická karta s 512MB RAM, 2.00GB volno na disku, Hra funguje jak na PC tak i Macintoshi s OS X v10.7 Lion a vyšším. Gr. karta Intel HD 4000 pod Windows 8 není podporována.
  Původní anglické balení hry, české titulky do hry ke stažení.

  EDICE OBSAHUJE
  - Plakát
  - Samolepka
  - Vývojářský zápisník
  - Soundtrack
  - Audio deníček
  - Hra bez DRM na DVD
  - Steam klíč

  Nejstarší dcera rodu Greenbriarů se vrací po roce ze zahraničí. Očekává, že ji přivítají rodiče a sestra. Místo toho nachází pouze opuštěný dům plný tajemství. Kde jsou všichni? A co se tady stalo? To zjistíte sami ve hře Gone Home, hry z pohledu první osoby, která se celá točí kolem průzkumu, tajemství a odhalení.  PROZKOUMEJTE SVŮJ DOMOV
  Dům můžete zkoumat, jak se vám jen zlíbí. Otevřete jakoukoliv zásuvku či dveře a zjistěte, co je uvnitř. Poslepujte tajemství z poznámek a indicií vetkaných přímo do domu. Odhalte příběh, který se během roku v rodině Greenbriarů odehrál. Jděte hlouběji. Vraťte se domů.

  NETRADIČNÍ ZÁŽITEK
  Tato epická osobní hra toho hodně vypovídá o zúčastněných osobách, a právě proto je tak speciální. Okamžiky z vlastního života, kterých si nejvíce vážíte se nemohou rovnat záchraně vesmíru před hrozbou v podobě vetřelců, ale jsou o to více opravdové. Hra Gone Home se točí kolem klidného života a určujících okamžiků – takových, které si zapíšete do deníku.
 • Windows XP, Vista[32bit], Win 7, Win 8, 1800MHz, paměť 2048MB RAM, grafická karta s 512MB RAM, 2.00GB volno na disku, Hra funguje jak na PC tak i Macintoshi s OS X v10.7 Lion a vyšším. Gr. karta Intel HD 4000 pod Windows 8 není podporována.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Eva: Vypsané bonusy stále platí :)

  • Eva

   Hra je jen ke stazeni na Steamu. Neplati tedy ty vypsane bonusy? Diky

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   tequilla: Edice není nazvaná přímo "sběratelská", ale obsahuje všechny vypsané bonusy a je to silnější krabička než běžně.

  • tequilla

   Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli se podle popisu obsahu edice se jedná o sběratelskou nebo klasickou standartní edici? Předem děkuji za odpověď.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Gone Home!