Gothic 3
PC

(146x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: FPS, Fantasy
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11798
  • Kategorie

    PC / PC hry / RPG
    Hráli-li jste předchozí díly této již kultovní fantasy RPG série, podařilo se vám bezpochyby zachránit svůj ostrov před silami zla. Tentokrát zamíříte na pevninu, kde se lidstvo momentálně potýká s invazí orků a jejich zotročujícími praktikami. Na severu i na jihu je ještě pár svobodných osad a v lesích se skrývají rebelové. Ti všichni vám mohou pomoci zemi osvobodit, tedy pokud nemáte v úmyslu se přidat na stranu orků. Na východě a západě moře, na severu a jihu pohoří - to je rámec světa, v němž bude náš hrdna slídit po dobrodružství. Země se skládá ze tří zón: Uprostřed je Myrtana, středověká říše, zelená a šťavnatá a vařící se konflikty. Nad ní leží Nordmar, ledový kraj, kde vládnou štiplavé mrazy a nebezpečné sněhové bestie. Na jihu se rozkládá žhavá poušť Varant, na jejímž kraji se tisknou malé osady a v jejímž středu blednou v mohutných ruinách kosti dobrodruhů. Pochybná spojení vládnou nad baldachýny obchodních stánků, v komorních klecích nabízejí překupníci s otroky své oběti k prodeji. Každá oblast má vlastní populaci tvorů, včetně nějakého hlavního, který stojí na špici potravního řetězce. V lesích loví smečky vlků, přes travní stepi táhnou stáda, která mají na hráče reagovat a při ohrožení zaútočit nebo panicky utéci. Hra má oproti svým předchůdcům nabídnout 3x větší herní plochu, absenci loadování při přechodu mezi lokacemi, šest guild, staré známé postavy, ještě poutavější příběh, přes 1000 odlišných NPC, několik možných závěrů, boj s dvěma meči nebo štítem, hudbu nahranou Bochumským symfonickém orchestrem, překopané ovládání (někým nenáviděné v minulých dílech), které se nyní zaměří více na používání myši. Hra je v češtině.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (146)
Přidat hodnocení

Gothic je prostě legenda, jednička i dvojka byli úžasné a bezchybné. Trojka už bohužel trochu pokulhává, těch změn je příliš a ne vždy k dobrému, přesto je to kvalitní RPG :)

Gpthic I a Gothic II jsou moje srdcovky, nicméně Gothic 3 už mezi ně nepatří.. hra se vyvedla, neříkám, že ne, ale předchozí díly to prostě nejsou. Něco tomu chybí a kouzlo předchozích dílů asi už zůstane jen u nich.

Gothic 3 je pro mě jedno z oblíbených RPG z volným světem a krasnou přírodou(pokud počítám Myrtanu).Doporučuji si zahrát.

Obyčejný epicon.

Gothic 3 je hra, která posouvá sérii kupředu. Narozdíl od jedničky, či dvojky, je zde inovováno ovládání a další herní prvky. Gothic 3 je RPG jak má být - krásná krajina, potvory, atmosféra a
hlavně otevřenost mapy i příběhu.

užasná serie kterou jen tak něco nepřekoná

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu