Grand Theft Auto V + Great White Shark Card (PC DIGITAL)
DIGITAL

1 303
Nákupem získáte 52 kreditů
 • 699 Kč Skladem
Aktivace: Aktivační klíč - GTA VAktivační klíč - GTA VLokalizace: Angličtina
Štítky: Mafiánské
Hra také dostupná pro:  PS4PCXONE
 • Tento balíček obsahuje:

  hru GTA V pro aktivaci ve službě Rockstar Games Social Club virtuální Great White Shark Card

  Great White Shark Card:

  Great White Shark Cash Card = 1 250 000 herních GTA dolarů

  Tímhle městem hýbou prachy. Kupte si balíky s penězi pro Grand Theft Auto Online – vyřešíte tak své všechny své finanční problémy a budete si moci v Los Santos a Blaine County koupit vše, co vám padne do oka. Zakoupené peníze se automaticky uloží na účet vaší postavy. Utrácejte však s rozvahou, protože peněžní terapie má velmi prchavý efekt.

  Hra Grand Theft Auto V:

  Grand Theft Auto V, výborně hodnocená hra s otevřeným světem od Rockstar Games, nyní přichází i na PC.

  Když se mladý zlodějíček, bankovní lupič na odpočinku a děsivý psychopat zapletou s jedněmi z nejhorších a nejnebezpečnějších členů podsvětí, vlády USA a zábavního průmyslu, nemají na vybranou a musí provést sérii nebezpečných loupeží. Jen tak dokážou přežít v nemilosrdném městě, v němž nemohou věřit vůbec nikomu – ani sobě navzájem.

  Grand Theft Auto V pro PC obsahuje množství výrazných grafických a technických vylepšení, díky nimž jsou Los Santos a Blaine County ještě působivější než kdy dříve. Kromě výrazně prodloužené vykreslovací vzdálenosti, snímkové frekvence 60 fps a podpory rozlišení 4k čeká na hráče i množství dalších novinek a vylepšení, například:

  Nové zbraně, vozidla a aktivity Více divokých zvířat Hustší doprava Nový systém vegetace Vylepšené efekty poškození a počasí a mnoho dalšího

  Všechny tyto prvky jsou umocněny dech beroucím rozlišením, výrazným zlepšením osvětlení, stínů i textur a plynulejší snímkovou frekvencí.

  PC verze her Grand Theft Auto V a Grand Theft Auto Online budou obsahovat také režim s pohledem z vlastních očí, díky němuž hráči mohou prozkoumávat neuvěřitelně detailní svět Los Santos a Blaine County zcela novým způsobem

  Grand Theft Auto V pro PC obsahuje též nový Rockstar Editor, který hráčům dává celou škálu editačních nástrojů pro vytváření a zveřejňování videí ze hry přímo v Social Clubu a na YouTube

  Grand Theft Auto V obsahuje také nadstavbu Grand Theft Auto Online – dynamický a neustále se vyvíjející svět Grand Theft Auto. Mezi vylepšení Grand Theft Auto Online pro PC se řadí například zvýšený počet hráčů – do online hry se bude moci zapojit až 30 uživatelů. V Grand Theft Auto Online pro PC budou k dispozici také veškerá stávající vylepšení herního systému a dříve vydaný dodatečný obsah od Rockstaru, přičemž mnohé další novinky se již připravují.

  EXKLUZIVNÍ OBSAH PRO STÁVAJÍCÍ HRÁČE

  Jako odměnu věrným fanouškům Grand Theft Auto V, kteří se rozhodli hrát na PC a vychutnat si novější, detailnější verzi Los Santos a Blaine County, jim společnost Rockstar Games nabízí řadu exkluzivních předmětů. Každý z nich je spojen s nějakou speciální aktivitou, takže si uživatelé přecházející z platforem PlayStation®3 a Xbox 360 mohou vychutnat obrovský herní svět i novými, nesmírně zábavnými způsoby.  Více informací o přístupu k exkluzivnímu obsahu pro hráče, kteří se k tomuto titulu opět vracejí, najdete na stránkách rockstargames.com/V/bonuscontent.

  PŘENESTE SI SVOU STÁVAJÍCÍ POSTAVU Z GTA ONLINE

  Současní hráči si mohou převést své postavy a postup v Grand Theft Auto Online z platforem PlayStation®3, PlayStation®4, Xbox 360 a Xbox One do verze pro PC.  Více informací najdete na stránce rockstargames.com/gtaonline/charactertransfer.

   "POSLEDNÍ ŠANCE NA PŘECHOD Z PS3 A XBOX 360

  Nyní máte poslední šanci přenést své existující postavy a jejich postup v GTA Online z PlayStation 3 či Xbox 360 na PlayStation 4, Xbox One nebo PC. Od 6. března 2017 již tato možnost nebude nadále k dispozici.

  Vychutnejte si tu nejdokonalejší verzi GTAV, která díky grafickým i technickým změnám nabízí strhující úroveň detailů, video editor určený k pokročilé tvorbě filmů v rámci hry a notně vylepšený režim GTA Online s těmi nejnovějšími vozidly a herními možnostmi z naší pokračující série bezplatných aktualizací, mezi kterými nechybí ani nedávná aktualizace importu a exportu.

  Více informací najdete na stránce rockstargames.com/gtaonline/charactertransfer."

  ©2008–2015 Rockstar Games, Inc. Značky a loga Rockstar Games, Rockstar North, Grand Theft Auto, GTA Five a Rockstar Games R* jsou ve Spojených státech či jiných zemích obchodní značky nebo registrované ochranné známky Take-Two Interactive Software, Inc.   Dolby a symboly dvojitého D jsou obchodní značky Dolby Laboratories. Využívá Bink Video. Copyright © 1997–2012 RAD Game Tools, Inc. Technologie syntézy pohybu euphoria využívá NaturalMotion. Na kód euphoria se vztahuje (c) NaturalMotion 2008. „NaturalMotion“, „euphoria“ a loga NaturalMotion a euphoria jsou obchodní značky NaturalMotion. Použito v rámci licence. Tento softwarový produkt obsahuje software Autodesk® Scaleform®, © 2013 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena. Ikony věkového hodnocení jsou obchodní značky Entertainment Software Association. Všechny ostatní známky a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků.  Všechna práva vyhrazena.    

  Znění licenčních podmínek k softwaru je k dispozici na stránce www.rockstargames.com/eula; pravidla pro online účty jsou k nahlédnutí na stránce www.rockstargames.com/socialclub. Porušení podmínek EULA, Pravidel používání či dalších ujednání může mít za následek znemožnění přístupu ke hře nebo online účtu. Na přenos hráčových dat se vztahují určité podmínky a omezení, podrobnosti viz www.rockstargames.com/gtaonline/charactertransfer. Zákaznickou a technickou podporu najdete na www.rockstargames.com/support.

  Nepřenosný přístup ke speciálním funkcím, například exkluzivnímu, zpřístupnitelnému, stahovatelnému či online obsahu, službám nebo funkcím, jako jsou multiplayerové služby nebo bonusový obsah, může vyžadovat jednorázový sériový klíč, dodatečný poplatek nebo registraci online účtu (13+).  Přístup ke speciálním funkcím může vyžadovat připojení k internetu, nemusí být dostupný pro všechny uživatele a po 30 dnech od zveřejnění příslušného upozornění může být zrušen, upraven či nabízen za odlišných podmínek.  Nepovolené kopírování, rozebírání kódu, vysílání, veřejné předvádění, pronájem, zpoplatnění hraní či obcházení protikopírovací ochrany je přísně zakázáno.

  Obsah této videohry je dílem fikce, není míněn jako znázornění či vyobrazení skutečných událostí, osob či entit a jakákoliv podobnost s nimi je čistě náhodná.  Tvůrci a vydavatelé této hry nepodporují a nedoporučují chování, které je v ní vyobrazeno, ani k němu nevybízejí.

  Rockstar Games, 622 Broadway, New York, NY, 10012  
  T2 Take Two Interactive

  Informace o online službách, poplatcích, omezeních a podmínkách softwarové licence, jež se mohou vztahovat k této hře, najdete na www.rockstargames.com.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Grand Theft Auto V + Great White Shark Card (PC DIGITAL)!