GRID 2 (PC DIGITAL)
DIGITAL

35
Nákupem získáte 1 kreditů
 • 35 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Štítky: Auta
 • Závod v GRID 2 pulsuje životem díky systému TrueFeel™ zajišťujícímu zábavu na hranici kontroly Postav se pokročilému SI v agresivních, dynamických závodech naplněných efektními momenty Proraž si cestu na vrchol nového světa motorového sportu Rozpracovaná, samostatná kampaň online definuje nově rozehrávku v závodech v multiplayerovém režimu a plnou integraci s RaceNet Hra GRID 2 poháněná motorem EGO Game Technology Platform od Codemasters pro ohromující vizuální efekty a úrazy způsobující spadlou čelist vymezuje nový standard pro technickou dokonalost v závodních hrách Hoň se s ručně vybranými automobily představujícími nejlepší úspěchy automobilového inženýrství posledních 40 let Poměř se s náročnými, licencionovanými trasami, skvěle udělanými městskými ulicemi a rovněž vražednými horskými cestami Dokaž svou odvahu, startuj a vyhraj události na třech kontinentech Technologie Race Immersion tě v závodě pohltí jako nikdy předtím Dlouho očekávané pokračování na laureáta ceny BAFTA, hry Race Driver: GRID, která se prodala v mnoha miliónech exemplářů

  Buď rychlý, buď první a buď slavný – opravdové závody se vracejí v GRID 2, druhé části  laureáta ceny BAFTA, hry Race Driver: GRID, která se prodala v mnoha miliónech exemplářů. Zažij agresivní soutěžení proti pokročilým mechanismům umělé inteligence a ponoř se do závodu díky absolutní novince v GRID 2 – systému řízení TrueFeel™ Handling, který excitujícím způsobem věrně vyjadřuje emoce za volantem každého z nejslavnějších automobilů. Další generace EGO Game Technology Platform zajišťuje dosud nepoužitou grafiku a neobvyklý systém destrukcí, zatímco se ty poměřuješ s jinými hráči na třech různých kontinentech. Získávej slávu, příznivce a peníze při šplhání na samotný vrchol v intenzivních, bezohledných závodech probíhajících na licencionovaných tratích, nádherně ztvárněných ulicích měst a vražedných horských cestách. GRID 2 určuje nový standard online multiplayerových her díky inovativním režimům, zcela zvláštnímu systému úspěchů a  intenzivní integraci se systémem RaceNet, zcela zdarma online rozšířením závodních her firmy Codemasters.

  GRID 2 to je nová definice závodů.

  Hlavní charakteristika:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí GRID 2 (PC DIGITAL)!