GRID Autosport
PC

(3x)
399
Nákupem získáte 8 kreditů
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7409461" ["cena"]=> string(3) "218" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 218 Kč Ihned ke stažení
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Pokud jste milovníky nadupaných aut s reálnou fyzikou, je nový díl Grid Autosport ze série Grid právě pro Vás, připravte se sešlápnout plyn na podlahu a jet s větrem o závod. Grid Autosport obsáhne zatím nevíce tratí a aut ze série, dočkáme se nových závodních možností a znovu se navrací pohled z vnitřku vozu. Grid Autosport přináší mnohé, ale hlavně zážitek. Pokud máte chuť závodit, je tato hra nutností!!
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • risha03

   :D rychle se to zlevnilo

  • Paulie88

   SPíš kde je čeština? Cenega to je vážně odpornost největšího kalibru. Hlavně, že GRID1 měl i dabing. Tady zas není nic a přitom kolik tam tak může bejt textu.

  • MiLoCzE

   Tak hry od codemasters jsou jenom na steam uz pár let. Takže ano hra vyžaduje k hraní službu steam :-)

  • ]Zelda[

   Objednal jsem si tuto hru...ale zapomněl jsem na velmi důležitou věc. Je ta hra na steam???

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 8/10

GRID nám třetím dílem dospěl ve všech směrech. Bohužel ne všechno dotáhl k dokonalosti a suchá neosobní kampaň jakoby ani nebyla ze série GRID. Přesto je to velice příjemné poježdění pro nováčky i milovníky skoro-simulací.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

Multiplayer GRIDu Autosport je velká zábava. A o to přece jde. Na rozdíl od singlu nabízí nekonečně mnoho variant závodění. Nemluvě o časovkách, závodu v driftu a týmových soutěží. Codemasters na chvíli vyplnili prázdno, které tu po prvním GRIDu bylo. Možná jen oprášili to, co jim už dlouho leželo v šuplíku - jinak si přídavné dlc HD textur nedokážu vysvětlit. No ale co je na tom?! Nový Grid se povedl, může ho hrát každý. Jak občasný hráč se zapnutými pomocníky, tak i zarputilý hard-core racing gamer.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Stále je pro mě nejlepší první díl, dvojka byla příšerná a tento díl se to snaží napravit. Bohužel u mě nezabodoval, velké omezování a hlavně nuda je důvod proč mě nový díl zklamal.

Za mě nejlepší díl série. Napravil pověst GRIDu po rozporuplné dvojce a hodně přidal na realitě. Asi nejlepší závody na PC za posledních pár let.

Hru určitě doporučuji .Tento díl je jeden z nejlepších této série,aspoň teda mě hodně zaujal a taky nejvíc i spolu s prvním GRIDEM.